» Информация » Щиро вітаю Ренійців з 473-ю річницею заснування міста!

 
 
 

Щиро вітаю Ренійців з 473-ю річницею заснування міста!

Автор: admin от 10-09-2021, 18:10, посмотрело: 40

0

Щиро вітаю Ренійців з 473-ю річницею заснування міста!

            День народження рідного міста об’єднує усіх нас, незалежно від віку та професії. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди. Ми з Вами разом творимо сучасну історію нашого міста, примножуємо його добробут і культурну спадщину. Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багате Рені — це результат щоденної праці, знань і талантів його жителів — щирих, добрих і чуйних людей, які створюють матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє, які вболівають один за одного та допомагають у скрутні хвилини.

            Нехай життя в нашому місті буде веселим і щасливим, діти дзвінко сміються, молодь успішно навчається і працює, кожен  відчує себе затребуваним і важливим діячем, нехай буде шана і повага всім людям похилого віку.

            У цей святковий день особисто дякую всім мешканцям Рені, які небайдужі до долі рідного міста та від усієї душі бажаю всім мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, сімейного тепла, щасливої долі! 

         Нехай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому місті. Вірю, що попереду у нього щасливе майбутнє. 

            З Днем народження, Рені!

З повагою, Ренійський міський голова

Ізмаїльського району Одеської області   Ігор ПЛЄХОВ

Щиро вітаю Ренійців з 473-ю річницею заснування міста!

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.