» Информация » Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць та провулків Ренійської міської ради

 
 
 

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць та провулків Ренійської міської ради

Автор: admin от 15-07-2021, 15:54, посмотрело: 396

0

1. Організатор громадського обговорення: Ренійський міський голова Плєхов Ігор Вікторович.

2. Об’єкти права власності, яким пропонується змінити  назву(перейменувати):

м. Рені – вулиця Жовтнева, вулиця Інтернаціональна, вулиця Паризької комуни,вулиця Пролетарська, вулиця Червонофлотська, вулиця Островського;

с. Долинське – вулиця Інтернаціональна, вулиця Піонерська, провулок Піонерський;

с. Котловина – вулиця Жовтнева.

3. Пропозиції щодо зміни  назви (найменування) об’єктів права власності та обґрунтування такої пропозиції:

3.1.  Пропонується змінити наступні  назви вулиць у м. Рені:

- вулиці Жовтнева на вулицю Осіння;

-  вулиці Інтернаціональна на вулицю Європейська;

-  вулиці Паризької комуни на вулицю  Паризька;

-  вулиці Пролетарська на вулицю Базарна;

- вулиці Червонофлотська на вулицю Дунайської флотилії;

- вулиця Островського на вулицю Корабельна;

у с. Долинське:

- вулиці Інтернаціональна на вулицю Анадольська;

- вулиці Піонерська на вулицю Миру;

Провулку Піонерський на провулок Мирний;

у с. Котловина:

- вулиці Жовтнева на вулицю Гурика Василя.

3.2. Зазначений перелік вулиць і провулків, а також запропоновані  найменування, які пропонується їм присвоїти, визначено за пропозиціями робочої групи з питання перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Ренійської  міській територіальній громади (далі – робоча група).

У разі надходження інших пропозицій (зауважень) щодо зміни назви вказаних вулиць, провулків, проїздів на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

4. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення:

4.1. Громадські  слухання - 10.09.2021 р. о 17.00 год. за адресою: Одеська  область, Ізмаїльський район, м. Рені, вул. Вознесенська, 139, поверх 2, зала засідань.

5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, телефони, строк і форма для подання пропозицій (зауважень):

  - пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються в усній формі (під час громадського слухання) чи письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи (найменування, місцезнаходження – для юридичної особи), яка їх подає, протягом 60 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення до Виконавчого комітету Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області на наступну адресу: 68803, Одеська область, Ізмаїльський район, місто Рені, вул. Вознесенська, 139,  на електронну пошту: merreni@ukr.net, або за  тел. (04840)4-10-07, (04840) 4-02-15.

6. Місцезнаходження та адреса організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

 - Робоча група з питання перейменування вулиць та провулків у Ренійській міській територіальній громаді, за адресою: 68803, м. Рені, вул. Вознесенська, 139, перший  поверх, каб. №19 та №21.

7. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:   заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Самбурський Олексій Борисович – голова Робочої групи.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – до 17 вересня 2021 року, на офіційному вебсайті Ренійської міської  ради.

Зазначене інформаційне повідомлення, пропозиції (зауваження) та результати проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиць та провулків у Ренійській міській територіальній громаді  підлягає оприлюдненню на офіційному вебсайті Ренійської  міської ради.

 

Ренійський міський голова                Ігор ПЛЄХОВ

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.