» Информация » Особливості надання безоплатної правової допомоги.

 
 
 

Особливості надання безоплатної правової допомоги.

Автор: admin от 27-04-2021, 09:10, посмотрело: 200

0

Особливості надання безоплатної правової допомоги.

В рамках співпраці та  з метою поширення серед громадян інформації про види безоплатної правової допомоги, 23 квітня фахівцями Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості та головним  спеціалістом Ренійського бюро правової допомоги Іонку Тетяною  організовано захід для безробітних в приміщені  бюро правової допомоги. 

Тетяна Андріївна ознайомила присутніх  з діяльністю системи безоплатної  правової допомоги та з можливістю надання безкоштовних послуг з правових питань громадянам. Розповіла присутнім про можливість отримання земельних ділянок та механізм їх приватизації. Захист прав споживчих кредитних послуг та інших осіб від незаконних дій фінансових і колектроських компаній.

Заступник начальника відділ у Людмила Руденко детально зупинилась на послугах, які надає служба зайнятості.  Вона  наголосила, що безробітні мають не тільки права, але і обов’язки.

Захід відбувся у форматі дискусії. Наприкінці заходу слухачі отримали відповіді на численні запитання  та буклети і листівки про надання безоплатної  правової допомоги.

Така співпраця допомагає багатьом мешканцям територіальної громади  вирішити свої нагальні проблеми та підвищити свій рівень обізнанності з правових питань.


Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.