» Информация » Тимчасова зайнятість – крок до працевлаштування.

 
 
 

Тимчасова зайнятість – крок до працевлаштування.

Автор: admin от 10-03-2021, 12:42, посмотрело: 643

0

Тимчасова зайнятість – крок до працевлаштування.

 

         Весна впевнено вступає в свої права. І добрі господарі  з початком  весняного періоду починають  підготовчі роботи на підприємствах сільськогосподарської галузі.  Ремонт сільськогосподарської техніки, підготовка угідь, внесення добрив, підрізка виноградників – це ще неповний перелік робіт, які необхідно виконати, щоб отримати добрий врожай.

         Фахівці Ренійської районнї філії   активно співпрацюють  з роботодавцями агросектору в  напрямку організації тимчасових робіт.  У лютому  організовано тимчасові роботи для безробітних на підприємстві ПрАТ «Виноградар» з їх подальшим працевлаштуванням. 

         Днями до Ренійської філії звернувся  керівник  СВК «Новосільське» з  пропозицією щодо організації робіт тимчасового характеру з подальшим працевлаштуванням  близко 20  безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості. Ще на  4-х сільськогосподарських підприємствах -  СВК «Дюз», СФГ «Міраж»,  СФГ «Дельта» та ТОВ «Долинське Нова» планується організація тимчасових робіт для більше  30 безробітних з їх подальшим працевлаштуванням.

         Роботи такого характеру не тільки сприяють тимчасовій зайнятості безробітних, пом’якшенню соціальної напруженості на ринку праці, а й мотивують безробітних громадян до праці та  дають шанс роботодавцю оцінити потенціальних працівників, раціонально розподілити власні кошти та використати підтримку держави.

         Враховуючи,  що організація громадських робіт має очевидну користь для  громади, фахівці Ренійської філії і надалі розвиватимуть співпрацю у цьому  напрямку  з  роботодавцями, адже в такий спосіб підприємство вчасно виконує сільськогосподарські роботи, а працівники отримують легальний заробіток.

 

Заступник начальника відділу

Л.Руденко

10.03.2021р.

 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.