» Информация » Виробничий підрозділ служби колії «Одеська дистанція захисних лісонасаджень» регіональної філії «Одеська залізниця»

 
 
 

Виробничий підрозділ служби колії «Одеська дистанція захисних лісонасаджень» регіональної філії «Одеська залізниця»

Автор: admin от 17-07-2020, 12:04, посмотрело: 697

0

Виробничий підрозділ служби колії «Одеська дистанція захисних лісонасаджень»

регіональної філії «Одеська залізниця»  АТ «Українська залізниця»

інформує:

 

 

         У зв’язку з систематичним вивезенням  побутових відходів мешканцями міста до смуги відведення залізниці відбувається забруднення території, яка знаходиться в користуванні регіональної філії «Одеська залізни­ця», та є порушенням санітарно - гігієнічної і протипожежної безпеки, що в по­дальшому тягне за собою накладання штрафних санкцій з боку Державної слу­жби надзвичайних ситуації та Державної екологічної інспекції в Одеській обла­сті.

        Санітарне очищення та збирання хмизу вздовж залізничної колії є незаконними, так як лісонасадження захищають її від занесення снігом та ґрунтом, від еро­зії земляного полотна. Також відповідно до ст.4 Лісового кодексу України за­хисні насадження лінійного типу, площею не менше 0,1 гектара належать до лісового фонду України. Згідно зі ст. 69 Лісового кодексу України право на проведення рубок надає спеціальний дозвіл - лісорубний квиток. На рубки та заходи, які пов’язані або не пов’язані з веденням лісового господарства, лісору­бні квитки оформлюють лісогосподарські підприємства та відповідні державні організації та установи, у постійному користуванні яких перебувають ліси. Особи, винні у вчиненні незаконної рубки лісу, несуть адміністративну, кримі­нальну та цивільну відповідальність (згідно статей 65, 65-1, 66 Кодексу Украї­ни про адміністративні правопорушення, ст. 246 Кримінального кодексу).

      Через безвідповідальне ставлення до вимог Правил пожежної безпеки в Україні, в пожежонебезпечний період через випадковий чи то зловмисний під­пал спостерігається значна кількість випадків загорання трав’янистої рослинно­сті в захисних лісонасадженнях та смузі відведення залізниці, що є порушен­ня вимог статей 77 та 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (внесеними згідно із Законами № 81/96-ВР від 06.03.96, № 55/97-ВР від 07.02.97) та тягне за собою накладення штрафу на громадян.

 

 

 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.