» Информация » 10.06.2020 року позачергова сесія Ренійської міської ради.

 
 
 

10.06.2020 року позачергова сесія Ренійської міської ради.

Автор: admin от 11-06-2020, 10:17, посмотрело: 147

0

10 червня 2020 року відбулася позачергова сесія Ренійської міської ради сьомого скликання. На порядку денному було два проекти рішення «Про внесення змін  до рішення Ренійської  міської ради від 24.12.2019  року № 777-VII  «Про міський бюджет м. Рені  на 2020 рік»  та «Про внесення змін до  Програми соціально-економічного розвитку м. Рені Одеської області на 2020 рік». Відповідно до змін до бюджету планувалося надання субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, які виховуються в закладах дошкільної освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету  у зв’язку з чим збільшується доходна та видаткова частина міського бюджету на 1,1 тис.грн. Крім того, з  метою забезпечення виконання протиепідемічних заходів, відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID -19) пропонувалося здійснення виділення коштів  на засоби захисту та дезінфекції дошкільних заходів міста Рені. Наостанок пропонувалося  збільшення видатків на оплату щорічних внесків до місцевої асоціації органів місцевого самоврядування у сумі 5,5 тис.грн.

Деякі депутати вважали що відкриття дошкільних закладів під час епідемії СОVID -19 недоцільним. Після тривалої дискусії депутати не підтримали зміни до бюджету. Відповідно зняли з порядку денного проект рішення  зміни до  Програми соціально-економічного розвитку м. Рені Одеської області на 2020 рік.

Наостанок за пропозицією депутата Мєтєль В.В. депутати підтримали звернення депутатського корпусу Ренійської міської ради сьомого скликання до Президента України, Прем’єр міністра України, Міністра інфраструктури України та в.о. голові правління АТ «Укрзалізниця»  стосовно виділення необхідного фінансового ресурсу для проведення всіх необхідних робіт пов’язаних із реконструкцією та відновленням руху  на залізничному сполученні Березино (Україна) - Бесарабяска (Молдова). 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.