» Информация » Місто Рені – курс на безпеку в громаді.

 
 
 

Місто Рені – курс на безпеку в громаді.

Автор: admin от 20-05-2020, 12:43, посмотрело: 593

0

Ренійська міська рада спільно з громадською організацією «Регіональний аналітичний центр» ініціювали проект «Рені – місто безпечне для громадян», що направлений на підвищення рівня безпеки міста Рені та соціальної згуртованості громади.

 Вже за декілька місяців наше місто матиме стратегічний документ – Паспорт з безпеки громади, який дозволить підвищити здатність громади визначати пріоритети у плануванні безпечного середовища.

Реалізація проекту дасть змогу сформувати навички побудови діалогу у громаді та сприяти інтеграції різних соціальних груп у життя громади на засадах рівності, недискримінації та поваги до прав людини, орієнтуючись на специфіку міста та потреб громади. А також, пояснити роль та повноваження усіх суб’єктів, відповідальних за безпеку в громаді та підвищити рівень взаємодії з ними. Створити умови співпраці громади та влади в режимі «звернення – відповідь» та відповідно ефективно контролювати роботу всіх відповідальних сторін за безпеку в місті.

«Для нашого міста це дуже цікавий проект, зважаючи на розташування міста, мультикультурність регіону. Ми приділяємо значну увагу саме безпеці в нашій громаді, аби наші жителі відчували спокій за свої родини. Зважаючи на те, що останніми роками ми спостерігаємо процес децентралізації, суттєво змінюються і наша відповідальність на місцевому рівні. Ми стаємо ключовими гравцями та маємо самостійно визначити пріоритети правоохоронної роботи, а ще краще щоб вони були сформовані спільно при взаємодії і влади, правоохоронних органів і громади, а також інших служб, від яких залежить безпека нашого міста. Саме тому, необхідно мати певний стратегічний план, що дозволить скоординувати роботу всіх відповідальних структур в цьому напрямку, налагодити співпрацю та діалог та тим самим підвищити рівень довіри наших жителів» - прокоментував міський голова Ігор Плєхов

 

Проект «Рені – місто безпечне для громадян» фінансується Європейським Союзом через International Alert у партнерстві з Thomson Media. 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.