» Информация » Відбулася чергова сесія Ренійської міської ради

 
 
 

Відбулася чергова сесія Ренійської міської ради

Автор: admin от 6-02-2020, 17:48, посмотрело: 487

0

       06 лютого 2020 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбулося  пленарне засідання п’ятдесят першої сесії  Ренійської міської ради. Депутати оперативно розглянули 17 проектів рішень. Зокрема, внесли зміни в міський бюджет 2020 року та до порядку видачі довідок у виконавчому комітеті Ренійської міської ради,  надали згоду на списання майна  комунальної власності територіальної громади  міста Рені (відкритого літнього майданчика Клуба моряків), проголосували земельні питання.  

      Не менш насиченою та продуктивною видалася друга части сесії.  В розділі «Інші питання» депутати підтримали звернення Ізмаїльської районної ради до Кабінету міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Одеської обласної ради та Одеської обласної державної адміністрації щодо недопущення закриття трьох відділень Дунайської обласної лікарні. Також народні обранці заслухали  виступ голови постійної комісії по транспорту, інвестиціям, управлінню комунальної власності та роботі комунальних підприємств Морозюк О.В стосовно покращення сигналу телевізійного ретранслятора на територію м. Рені. За пропозицією міського голови І.В. Плєхова було прийнято рішення більш ретельно вивчити це питання, звернутися до спеціалізованої організації що має ліцензію на виконання таких робіт. Депутат Чілакчі О.Б.  вніс пропозицію направити депутатське звернення до народного депутата А.І Урбанського стосовно двох платіжок за газ. Міський голова поінформував депутатських корпус що таке звернення  народний депутат вже направив до Кабінету Міністрів України.

       Особливу увагу депутатів викликав виступ голови постійної депутатської комісії з Регламенту, депутатської діяльності та етики Зуєвої К.І щодо  порядку та строки звітності депутатів Ренійської міської ради перед виборцями. Катерина Іванівна нагадала  депутатам, що згідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов’язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об’єднаннями громадян. Рада визначає орієнтовні строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями. Комісія по Регламенту рекомендувала депутатам Ренійської міської ради сьомого скликання до 01 березня поточного року відзвітувати перед виборцями за 2019 рік. На прохання депутатів виконавчому комітету Ренійської міської ради сприяти в організації їх звітів та здійснювати інші заходи, пов’язані з проведенням його звіту перед виборцями, у тому числі сприяти оповіщенню виборців про час і місце його проведення. Секретарю міської ради Кобенко С.А. ознайомити депутатів з рекомендаціями постійної комісії. 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.