» Информация » Плідна робота постійних комісій Ренійської міської ради

 
 
 

Плідна робота постійних комісій Ренійської міської ради

Автор: admin от 5-02-2020, 17:57, посмотрело: 278

0

04 лютого відбулося сумісне засідання постійної комісії з питань транспорту, інвестиціям, управлінню комунальної власності та роботі комунальних підприємств (голова - Олександр Морозюк)  та постійної комісії з питань сприяння підприємництву, розвитку малого та середнього бізнесу та соціально-культурних питань (голова - Куля О.М.). 

            Засідання відбулося, як і у попередньої комісії по Регламенту, в два етапи. Депутати розглянули проекти рішень 51-ої сесії Ренійської міської ради, надали свої висновки та рекомендації. Потім заслухали інформацію секретаря Ренійської міської ради Сергія Кобенко стосовно звернення Ізмаїльської районної ради до Кабінету міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Одеської обласної ради та Одеської обласної державної адміністрації щодо недопущення закриття трьох відділень Дунайської обласної лікарні. Депутати одноголосно підтримали своїх колег з Ізмаїльської районної ради та рекомендували включити в порядок денний 51-ої сесії Ренійської міської ради в розділ «Інші питання».

            Депутат Олег Чілакчі розповів про чисельні скарги жителів міста Рені стосовно оплати за газ.  Адже з січня за спожитий газ і за його доставку тепер доведеться платити окремо.  Людей турбує це питання.  Олег Борисович запропонував включити в  порядок денний 51-ої сесії Ренійської міської ради питання напрацювання звернення до народного депутата Урбанського А.І для юридичного висновку та відповідного реагування на цю проблему.

 

            Голова комісії по комунальним підприємствам Морозюк О.В. звернув увагу депутатів що жителі Рені, які і так  завжди страждали від поганого сигналу телебачення, після введення кодування популярних телеканалів взагалі лишилася можливості дивитися українські програми, в тому числі новини. Це питання також внесли в порядок денний сесії.

Також депутати розглянули звернення депутатської групи Ренійської районної ради, створеної для вирішення проблем Ренійського морського торговельного порту стосовно відновлення  залізничної дороги Арциз - Бессарабка. 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.