» Информация » 30 жовтня в актовому залі Центру дитячої та юнацької творчості у м. Рені відбулося пленарне засідання сорок шостої сесії Ренійської міської ради.

 
 
 

30 жовтня в актовому залі Центру дитячої та юнацької творчості у м. Рені відбулося пленарне засідання сорок шостої сесії Ренійської міської ради.

Автор: admin от 30-10-2019, 17:40, посмотрело: 468

0

30 жовтня в актовому залі Центру дитячої та юнацької творчості у м. Рені відбулося пленарне засідання сорок шостої сесії Ренійської міської ради.

Депутати внесли зміни в міський бюджет 2019 року, та цілу низку бюджетних програм:  соціально-економічного розвитку м. Рені,  соціальної підтримки населення м. Рені на 2018-2020  роки  «Захист і Турбота» та капітального ремонту (благоустрою) прибудинкових територій  у м. Рені  в 2019 році. Одноголосно депутати підтримали дуже важливий проект рішення «Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу  міського бюджету м.Рені». Таким чином процедура проходження бюджетних питань від прогнозування бюджету до звітності стане більш плановою та публічною. Також оперативно розглянуті земельні питання.

            Жваву дискусію визвало обговорення проекту рішення «Про звернення депутатів Ренійської міської ради до Президента України щодо майбутнього продажу земель»,  підготовленому депутатом міської ради Сергєєвою Іриною Миколаївною. В цілому депутати одноголосно підтримали колегу та проголосували за проект звернення до Президента України.

            Після сесії міський голова Ігор Плєхов проінформував депутатів про стан питання по децентралізації. Також піднімалися численні проблеми та шляхи їх вирішення, які хвилюють громаду міста Рені.  

 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.