» Информация » Форум «Медіаграмотність: регіональний вимір»

 
 
 

Форум «Медіаграмотність: регіональний вимір»

Автор: admin от 31-07-2018, 19:12, посмотрело: 1816

0

Форум «Медіаграмотність:

регіональний вимір»

  27 липня в Одесі відбувся форум «Медіграмотність: регіональний вимір», до участі в якому було запрошено експертів, освітян, бібліотекарів, журналістів та громадських активістів України.  Проект «У-Медіа» направлено на підвищення медійної грамотності та соціальної активності громадян у медіа сфері.

   Презентували свої ідеї та взяли участь в форумі співробітники Одеської облдержадміністрації,  працівники освіти, бібліотекарі Сарати, Арцизу, Рені, Одеси , члени громадських організацій. Всі присутні  поділились досвідом роботи з медіа навчання.  Рені успішно представили Ірина Єлісейцева, головний бібліотекар, та Дмитро Кондратюк, волонтер , які доповіли про роботу бібліотек Ренійщини по роботі з населенням – людьми поважного віку та молоддю,  щодо комп’ютерної та медіа грамотності, виказали свої ідеї та сьогоденне бачення розвитку цього напрямку діяльності бібліотек та громадських організацій.   Наші читачі та громадські активісти протягом двох років неодноразово приймали участь та пройшли навчання на тренінгах  з медіа грамотності, писали проекти, висловлювали свої враження від занять та вчились розпізнавати фейки, джинсу, можливості фотошопу,  знаходити правдиву інформацію.

   На одеському форумі пройшла цікава робота : проведено презентації результатів проекту, панельні дискусії «Медіаграмотність в регіонах: стан та перспективи», «Мова ворожнечі», майстер-клас «Як розрізняти інформаційну та цифрову безпеку. Гуманітарне vs технологічне» .

   Реалізація цього проекту стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «У-Медіа», що виконується міжнародною організацією Інтерньюз.  Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Одеської обласної організації ВГО "Комітет виборців України" та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз. 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.