» Информация » Дні сталої енергії у місті Рені

 
 
 

Дні сталої енергії у місті Рені

Автор: admin от 30-05-2018, 17:43, посмотрело: 495

0

Дні сталої енергії у місті Рені


    Щорічні міські Дні сталої енергії в рамках Угоди мерів, подібно як Європейський тиждень сталої енергетики, задумано Європейською Комісією як засіб своєрідної кількаденної «мобілізації» мешканців, політиків, підприємців, представників громадських організацій, щоб усім разом замислитися над перспективами виробництва і споживання енергії в себе в місті, регіоні, країні та світі.

     Мета Днів – це насамперед підвищення поінформованості місцевих громад стосовно сучасних способів ощадного й ефективного використання енергії та ширшого залучення відновлюваних джерел енергії в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату. Місто Рені, як підписант «Угоди мерів» не залишився осторонь таких ініціатив.

    25 травня виконавчий комітет Ренійської міської ради прийняв рішення «Про проведення Днів сталої енергії в м. Рені у 2018 році».  Виконком визначив 23-25 червня 2108 року як дату проведення заходу, затвердив склад організаційного комітету та визначив перелік заходів та відповідальних за їх виконання. Організаційний комітет очолив Ренійський міський голова Ігор Плєхов.

    Як відмітив Ігор Вікторович, проведення Днів сталої енергії -  чудова нагода познайомити широкий загал із кращими місцевими, національними та закордонними напрацюваннями у цій сфері, відкрити для себе нові ідеї. Свято, на якому кожен – і міська влада тут має задавати тон – може прозвітувати про власні досягнення та привселюдно оголосити про подальші кроки на шляху до енергетичної самодостатності.

 

     В мережі  Facebook створена група  «Дні сталої енергії у місті Рені». Всіх охочих просимо долучатися  та приймати активну участь у заходах.

 

https://www.facebook.com/groups/258673954700523/permalink/258678741366711/

 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.