» Информация » Інформація щодо реалізації Програми сприяння створенню та надання фінансової підтримки ОСББ у м. Рені.

 
 
 

Інформація щодо реалізації Програми сприяння створенню та надання фінансової підтримки ОСББ у м. Рені.

Автор: admin от 21-05-2018, 10:21, посмотрело: 1266

0

Інформація

щодо реалізації Програми сприяння створенню

та надання фінансової підтримки ОСББ у м. Рені

 

    Виконавчий комітет Ренійської міської ради доводить до відома представників ОСББ  інформацію про прийняття рішення Ренійської міської ради сьомого скликання «Про затвердження Програми сприяння створенню та надання фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Рені на 2018–2020 роки» № 441.

   Програма спрямована на сприяння створенню та діяльності ОСББ,  надання фінансової допомоги з капітального ремонту спільного майна багатоквартирних  будинків (основних конструктивних елементів будинку)  на умовах співфінансування в межах затверджених бюджетних призначень у міському бюджеті.

Відповідно до Програми об’єднання співвласників багатоквартирного будинку мають можливість прийняти участь у конкурсі для отримання фінансування із міського бюджету на проведення вищевизначених робіт на умовах та в терміни, визначені в Програмі.

     Заяви на участь у конкурсі можна подавати до 1 серпня 2018 року. Заяви, надані  після 1 серпня 2018 року (перший рік реалізації Програми) та  після  30 квітня (у наступні роки), включаються до черги на наступний рік. Порядок проведення конкурсу по визначенню проектів-переможців для співфінансування робіт з капітального ремонту можна дізнатися у Додатку 3 вищевказаної програми.         

   Зміст та умови проведення конкурсу, визначеного Програмою, детально можна дізнатися за посиланням 00441.pdf [332,4 Kb] (cкачиваний: 18)
 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.