» Информация » Рені зробило перший крок до електронного голосування

 
 
 

Рені зробило перший крок до електронного голосування

Автор: admin от 16-05-2018, 19:36, посмотрело: 423

0

Рені зробило перший крок до електронного голосування

 


  Щорічно тисячі місцевих рад по всій Україні витрачають мільйони гривень на друк документів до сесії. Роздруківки з порядком денним, проектами рішень та правками до них – все це кошти місцевої громади, які можна зекономити завдяки впровадженню системи електронного голосування на планшетах. Це питання  неодноразово піднімалося на засіданнях постійних комісій та на сесіях Ренійської міської ради. Адже така система - це не тільки зручність роботи депутатів, зокрема лічильної комісії, але і оперативність розгляду питань порядку денного, відкритість та прозорість роботи ради.

 

      15 травня Рені зробило перший крок до переходу від поіменного голосування до електронного. Міський голова  Ігор Плєхов провів зустріч з представниками проекту «Система електронного голосування Єдність» Костянтином Каріда та Олексієм Коломоєць. Очільник міста детально ознайомився с принципом роботи системи, особисто оцінив простоту та зручність у використанні. За інформацією директора з розвитку проекту Олексія Коломоєць система надійно захищена від стороннього втручання. Реєстрація у системі кожного депутата відбувається шляхом введення персонального логіна та пароля.

    За допомогою системи депутати можуть не лише проголосувати, а й записатися на виступ, ознайомитися з програмою пленарного дня, переглянути проекти рішень, протоколи голосувань. Тобто, зникає потреба друкувати великі стоси паперу з проектами рішень, правками до існуючих нормативних актів. Все доступно в електронному вигляді – на планшетах.

 

   Після презентації проекту міський голова зазначив, що впровадження системи електронного голосування є своєчасне та необхідне. Але до цього питання необхідно повернутися після виділення приміщення для проведення сесій міської ради.

 

 

 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.