» Информация » Секретар міської ради взяв участь в Урбаністичному таборі

 
 
 

Секретар міської ради взяв участь в Урбаністичному таборі

Автор: admin от 15-05-2018, 15:03, посмотрело: 534

0

Секретар міської ради взяв участь в Урбаністичному таборі

 


      За Програмою територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова - Україна»

 

   Бажання  створення й функціонування  свого міста, зручного для життя, дружнього для людини, незалежно від її соціально-економічного статусу та фізичного стану є привабливою та бажаною метою  місцевої влади. Місто Рені не є винятком. Міський голова Ігор Плєхов та депутати Ренійської міської ради приділяють багато уваги питанням  облаштування паркових зон, побудови нових або реконструкції старих дитячих  спортивних та ігрових майданчиків, озеленення міста, безпечності  дорожнього руху,  які, у поєднанні, створюють середовище високої якості та комфорту для місцевих жителів.  Але, разом з тим, міській владі дуже часто бракує практичного досвіду впровадження таких проектів, в тому числі, що стосується стратегічного планування розвитку міста в цілому  і залучення громадськості у процес розбудови міста.

     З 10-го по 12 травня, згідно Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова - Україна», в рамках проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля»,  у ТРГК «Сонячна Долина» (Чернівецька область) відбувся Урбаністичний табір. Організатор заходу - ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку».  У даному заході прийняли участь представники із Молдови та трьох областей України: Чернівецької, Вінницької та Одеської. Головною метою Урбаністичного табору було привернути  увагу до ідей сталого розвитку, урбанізму, проблем навколишнього середовища у містах, ролі громади у місцевому розвитку, а також розробка заходів щодо підвищення обізнаності місцевих громад стосовно забруднення повітря та вплив  на екологію. Відповідно, захід  був орієнтований на активних громадян - представників неурядових організацій, молодіжних лідерів громад, вчених, активістів міст в галузі захисту навколишнього середовища.  Від міста Рені участь в Урбаністичному таборі прийняв секретар міської ради -  Сергій Кобенко.  
    14 травня  Ренійським міським головою  було проведено  нараду, на якій Сергій Анатолійович проінформував про основні напрямки заходу. Виконавчим комітетом міської ради було прийнято рішення  втілити напрацьований позитивний досвід інших міст та застосувати його  під час формування Стратегії розвитку міста Рені на 2018-2021 роки.

 

 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.