» Информация » Національний конкурс «Благодійна Україна»

 
 
 

Національний конкурс «Благодійна Україна»

Автор: admin от 13-02-2018, 17:14, посмотрело: 343

0

               Національний конкурс «Благодійна Україна»  

 

Національний конкурс «Благодійна Україна» - щорічний всеукраїнський конкурс, заснований всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, організацій.

Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 21 номінації, зокрема, «Колективне волонтерство» та «Волонтер року».

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2018 року. Ознайомитися з умовами конкурсу, завантажити заявку можна на офіційному веб-сайті Національного конкурсу «Благодійна Україна» (http://blagoukraine.org/ukr/about.html), додаткову інформацію отримати у Організаторів Конкурсу (за тел. 067-164-04-11, e-mail: konkurs.blago@gmail.com, веб-сайт http://vboabu.org.ua/ ).

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.