» Информация » Володимир Висоцький: «Я, конечно, вернусь»

 
 
 

Володимир Висоцький: «Я, конечно, вернусь»

Автор: admin от 26-01-2018, 10:14, посмотрело: 795

0

 

25 січня в районній дитячій бібліотеці пройшли лекції для дорослих читачів громадської організації «Наше наследие» в форматі 2х30. Дві лекції по 30 хвилин були присвячені цікавим темам сьогодення наших читачів та календаря видатних дат.
Першу лекцію присвячено 80-річчю з дня народження Володимира Висоцького , великого поета, талановитого актора, письменника, музиканта.
Володимир Семенович народився 25 січня і у цей день в багатьох бібліотеках, театрах, літературних і кіно клубах проходять заходи з відзначення його ювілею. 
Бібліотекарі підготували книжкову виставку та виставку світлин «В.Висоцький», презентували слайд шоу про основні події життя поета та про малу планету Владвисоцький, відкриту в 1985 році.
Бабіни, касети, диски, вінілові пластинки досі зберігають для нас його незвичайний голос і мудре слово. 
І в нашій бібліотеці лунало сьогодні про кінофільми з його участю, його вірші, пісні, книги, спогади про нього. 
Ренійська поетеса Лілія Олейник прочитала вірш Висоцького «Спасибі вам, мої кореспонденти», який став завершальною нотою зустрічі і спогадів про великого поета та його життя.
Ми сучасники великої людини, ми бачили його, слухали його, переписували його пісні, з усіх вікон наших міст і містечок лунав його голос, ми знали про всі події в його житті, бо то були і наші події.

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.