» Информация » Квота з працевлаштування неконкурентоспроможних осіб за 2017 рік: робимо все вчасно і правильно

 
 
 

Квота з працевлаштування неконкурентоспроможних осіб за 2017 рік: робимо все вчасно і правильно

Автор: admin от 4-01-2018, 14:12, посмотрело: 148

0

Квота з працевлаштування неконкурентоспроможних осіб

за 2017 рік: робимо все вчасно і правильно

 

Шановні роботодавці району!

 

 Не пізніше 01 лютого після звітного року, роботодавці подають до служби зайнятості звіт “Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню”.

Звіт подають підприємства, установи, організації із чисельністю штатних працівників понад 20 осіб. blank-zvit-informaciya-pro-zaynyatost.pdf [126,91 Kb] (cкачиваний: 7)

Підприємства, установи, організації із чисельністю штатних працівників понад 20 осіб мають виконати квоту. Квота – норматив працевлаштування громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону України «Про зайнятість населення»  (далі-Закон) (крім інвалідів).

До цієї категорії належать:

1) один із батьків або особа, яка їх замінює і:
має на утриманні дітей (дитину) віком до шести років;
виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину-інваліда; 
утримує без одного з подружжя інваліда з дитинства (незалежно від віку) та/або інваліда I групи (незалежно від причини інвалідності); 
2) діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
3) особи, яким виповнилося 15 років та які за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу;
4) особи, звільнені після відбуття покарання або примусового лікування;
5) молодь, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася зі строкової військової або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше приймається на роботу;
6) особи, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років.

7)учасники бойових дій, зазначені у пунктах 19 та 20 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" 

 

Роботодавці самостійно розраховують  квоту відповідно до частини третьої статті 14 Закону з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють на підприємствах і належать до таких, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (крім інвалідів).

 

 

Яка відповідальність за недотримання квоти. У разі невиконання роботодавцем протягом року квоти для працевлаштування громадян із нього стягується штраф за кожну необґрунтовану відмову в працевлаштуванні таких осіб у межах відповідної квоти у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, установленої на момент виявлення порушення.

 

 

Якщо Вас зацікавила  інформація щодо застосування законодавства про зайнятість населення, зверніться до фахівців  до ___РЕНІЙСЬКОГО РЦЗ.

Наша адреса: м. Рені,вул.Соборна, 78/А, тел._(04840)4-10-66.

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.