» Информация » Результативна робота сесії Ренійської міської ради - в напруженій роботі постійних комісій

 
 
 

Результативна робота сесії Ренійської міської ради - в напруженій роботі постійних комісій

Автор: admin от 20-11-2017, 15:44, посмотрело: 1003

0

Результативна робота сесії Ренійської міської ради -

в напруженій роботі постійних комісій

 

Напередодні кожної сесії Ренійської міської ради досить напружена робота депутатів полягає в участі в засіданнях постійних комісій ради. По декілька годин депутати прискіпливо вивчають всі подані до проектів рішень документи, заслуховують інформацію міського голови Ігоря Плєхова, заступників міського голови, профільних спеціалістів.  По кожному засіданні готується протокол комісії, де фіксуються результати голосування, пропозиції, рекомендації, висновки комісії. Окрім того, на засіданнях комісій депутати піднімають широке коло питань життєдіяльності міста,  проблем, що хвилюють ренійців.

            Як правило, першими проводить засідання  постійна комісія з питань законності, захисту прав громадян, регуляторної політики та земельних питань, яку очолює Олександр Баланєл. Рекомендації та висновки комісії, як правило, є критерієм довіри до проектів рішень з боку інших комісій ради. Голова бюджетної комісії Ірина Колбінова представила на розгляд депутатів проект рішення «Про Бюджет громадських ініціатив». З рекомендацій комісії по законності необхідно виділити пропозиції збільшити вдвічі фінансування проектів Бюджету громадських ініціатив (проект рішення № 352 «Про бюджет громадських ініціатив»), та розпочати роботу не з серпня місяця, а з початку 2018 року. Також комісія рекомендувала виключити з переліку організацій та установ м. Рені, яким надаються пільги на 2018 рік, декілька організацій, оскільки не були подані необхідні для позитивного рішення документи.

            На спільному засіданні постійних комісій з питань транспорту, зв'язку, інвестицій, управління комунальною власністю та роботі комунальних підприємств (голова комісії – Морозюк О.В.) та постійної комісії з питань сприяння підприємництву, розвитку малого і середнього бізнесу та соціально-культурних питань (голова комісії – Куля О.М.), окрім порядку денного ради, також була заслухана інформація щодо стану робіт в дитячому садку «Чомучка». Депутати звернули увагу, що є необхідність проводити утеплення фасаду будівлі дошкільного закладу. Заступник міського голови Людмила Чакир завірила депутатів, що це питання на постійному контролі міського голови Ігоря Плєхова.

            Розглядаючи проект рішення № 367-VII «Про розірвання договору оренди землі від 28.11.2007 року по вул. Вознесенська, 171 у м. Рені», постійна комісія ради з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики (голова Катерина Зуєва (Іокіщу) прийняла рішення підготувати звернення до Ренійської районної ради з проханням надати інформацію щодо продажу кінотеатру «Комсомолець». Депутатів турбує питання, чи збереглося  формулювання «без зміни цільового призначення» при оформленні документів при укладанні угоди купівлі-продажу кінотеатру.

            Також, як правило, останніми засідання проводила  постійна комісія ради з питань бюджету та фінансово-економічних питань (голова Ірина Колбінова) . Окрім порядку денного профільна комісія розглянула проекти рішень «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2016 № 224 «Про затвердження структури, чисельності та кошторису витрат на утримання Ренійської міської ради та її виконавчого комітету» та «Про внесення змін та доповнень до рішення Ренійської міської ради від 23.12.2016 року №219-VII  «Про міський бюджет на 2017 рік». За рекомендацією секретаря Ренійської міської ради Сергія Кобенко в роботі комісії прийняла участь постійна комісія питань законності, захисту прав громадян, регуляторної політики та земельних питань. Було рекомендовано включити ці два проекти рішення до порядку денного 23-ої сесії Ренійської міської ради, як невідкладні.

 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.