» Информация » Відбулось перше засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей–сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа

 
 
 

Відбулось перше засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей–сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа

Автор: admin от 16-11-2017, 17:45, посмотрело: 1349

0

Відбулось перше засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей–сиріт, дітей,

позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа

 

Цього року Ренійською міською радою була затверджена міська програма забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017-2018 роки. Для її реалізації та з метою сприяння у вирішенні питання щодо забезпечення житлом осіб, які потребують поліпшення житлових умов, рішенням виконавчого комітету Ренійської міської ради було створено комісію з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа.

            На офіційному сайті Ренійської міської ради 19 жовтня була розміщена інформація щодо реалізації міської програми про забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа. В цій інформації  було передбачено надання пропозицій щодо придбання житла для вищезазначених категорій, протягом 15 робочих днів.

Нарешті, 13 листопада під головуванням заступника міського голови Чакир Людмили Валеріївни відбулось перше засідання комісії. Секретар комісії Каленська Наталя Вікторівна представила учасникам засідання для попереднього розгляду пропозиції від трьох претендентів. Члени комісії віднеслись до питання небайдуже, кожний висловив свою думку з наданих пропозицій.

В результаті обговорення комісією було прийняте рішення про обстеження житлово-побутових умов дітей-сиріт, для яких передбачається купівля житла.
 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.