» Информация » Безпека жителів міста Рені - пріоритет для Ренійської міської ради

 
 
 

Безпека жителів міста Рені - пріоритет для Ренійської міської ради

Автор: admin от 30-10-2017, 18:07, посмотрело: 1215

0

Безпека жителів міста Рені - пріоритет для Ренійської міської ради

 

27 жовтня під головуванням депутата Ренійської міської ради Сергія Кашу відбулося чергове засідання робочої групи міськради з питань взаємодії з правоохоронними органами.

З основного питання перед депутатами виступив міський голова Ігорь Плєхов з інформацією по виконанню програми «Безпечне місто». Триває установка та налаштування камер відеоспостереження, прямо в будівлі Ренійської міської ради встановлений сервер, працює монітор. Майже на всіх найбільш проблемних ділянках території Рені вже ведеться відеоспостереження. Тривають роботи з підключення до спостережного пункту місцевого відділення поліції. На наступний рік заплановано розширити покриття за допомогою встановлення камер, як за рахунок місцевого бюджету, так і з залученням підприємців та небайдужих громадян. Також Ігор Вікторович поінформував депутатів, що виконавчий комітет прийняв рішення «Про узгодження Статуту громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Вітязь». Необхідність такого рішення виникла у зв`язку з забезпеченням громадського порядку і громадської безпеки, запобіганням кримінальним і адміністративним правопорушенням та сприянням в охороні державного кордону. Як зазначив міський голова, обидва напрямки роботи будуть сприяти посиленню безпеки громадян, захисту важливих об’єктів міста та комунального майна, підтримці нормальної життєдіяльності міста, посиленню безпеки дорожнього руху, підвищенню рівня розкриття правопорушень.

В ході обговорення депутат Віталій Нєкульсяну зазначив необхідність освітлення деяких проблемних ділянок міста, де розташовані камери. В свою чергу, депутат Олександр Баланєл запропонував більш детально розглянути механізм реагування правоохоронних органів на правопорушення, зафіксовані камерами відеоспостереження.

По завершенні засідання секретар міської ради Сергій Кобенко вніс пропозицію включити до порядку денного чергової сесії Ренійської міської ради звіт робочої групи з питань взаємодії з правоохоронними органами. Депутати надали свою згоду та визначили доповідачем Олександра Баланєл.

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.