» Информация » Урок хімії в бібліотеці

 
 
 

Урок хімії в бібліотеці

Автор: admin от 9-10-2017, 10:08, посмотрело: 941

0

Урок хімії в бібліотеці

 


6 жовтня в районній дитячій бібліотеці пройшов урок хімії для учнів 7 класу школи №3.
Вчителька Григоренко Л.М. тільки-но почала в цьому начальному році викладати новий предмет "хімія" для цих дітей і бібліотекарі прийшли на допомогу шкільній програмі в опануванні такої магічної, точної, цікавої науки. З 7 класу і по 11 учні будуть знайомитись з неорганічною, органічною хімією, навчаться створювати хімічні сполуки, орієнтуватись в валентності, реакціях, ланцюжках, вивчать методи створення нових речовин.
Сьогодні в бібліотеці «юні хіміки» прослухали бесіду про хімію навколо нас, подивились відео–ролік як проводять дослід «Сухий лід», дізнались про хімічні відкриття, про великих вчених-хіміків, які внесли значний вклад в наше життя та розвиток науки.
З зацікавленістю діти послухали про хімію в побуті, про те, як Менделеєв Д.І. винайшов Періодичну таблицю , саме велике відкриття в хімії , а хімік Чарльз Макінтош вологостійку сполуку, яка досі використовується у всіх сферах життя.
На книжковій виставці «Хімія. Урок в бібліотеці» увазі читачів було представлено книги : "Периодический закон Д.И.Менделеева", "Биографии великих химиков", "Вечори цікавої хімії в школі", "Энциклопедический словарь юного химика".


Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.