» Информация » Досвід та рекомендації експертів країн ЄС стануть дієвою допомогою у вирішенні питання міського сміттєзвалища

 
 
 

Досвід та рекомендації експертів країн ЄС стануть дієвою допомогою у вирішенні питання міського сміттєзвалища

Автор: admin от 6-10-2017, 14:19, посмотрело: 842

0

Досвід та рекомендації експертів країн ЄС стануть дієвою допомогою

у вирішенні питання міського сміттєзвалища

 

2-3 жовтня в місті Одеса відбулась  Міжнародна конференція «Управління відходами в рамках Європейської стратегії для Дунайського регіону: партнерство для розвитку», присвячена участі України в Стратегії ЄС для Дунайського Регіону (ЄСДР). Організаторами заходу  виступили Міністерсво регіонального розвитку, Міністерство екології та природних ресурсів України, Український інститут міжнародної політики, Фонд Ганса Зайделя в Україні (Німеччина).

Від міста Рені в заході прийняв участь секретар міської ради  Сергій Кобенко.

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з досвідом країн ЄС щодо кращих практик з управління відходами, започаткувати можливі проекти і партнерства для реалізації політики на регіональному та місцевому рівні, проаналізувати роль органів місцевого рівня в процесі розробки національної стратегії та планів дій.

Для міста Рені конференція стала як ніколи своєчасною, оскільки Долинська сільська рада звернулася до депутатів Ренійської міської ради з проханням створити спільну робочу групу з питання переносу міського сміттєзвалища. Досвід та рекомендації експертів будуть дієвою допомогою у вирішенні цього болючого питання. 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.