» Информация » IREX ПУЛЬС: «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»

 
 
 

IREX ПУЛЬС: «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»

Автор: admin от 5-10-2017, 12:30, посмотрело: 1051

0

IREX ПУЛЬС: «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»

 

З 2015 року в Україні працює проект ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» для бібліотек та громадських організацій. З 4 жовтня 2017 року в  проекті беруть участь Ренійська районна дитяча бібліотека та громадська організація «Наше наследие», які подали заявку разом з представниками громадськості та бібліотек з Одеської, Чернігівської, Житомирської, Полтавської, Київської, Запорізької, Луганської, Донецької, Вінницької, Сумської, Львівської, Черкаської, Хмельницької, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Чернівецької областей, що прагнуть долучитись до реформ і сприяти інформуванню громади про особливості місцевого самоврядування.

 

Проект ПУЛЬС направлений на посилення спроможності громад, надання можливостей для їхнього формування та подальшого стабільного розвитку. Робота IREX в цьому проекті спрямована на інформування та залучення громадськості до процесу реформ децентралізації.

Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів  IREX/Україна   за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.

Умовами проекту передбачена спільна командна робота бібліотек та громадськості. З Рені Ірина Дергачова та Ірина Єлісейцева прийняли участь у чотириденному тренінгу в Чернігові, де дізнались про реформи в країні, отримали зв’язки, знання та унікальні матеріали

Зараз учасники за фінансової підтримки програми приступили до проведення інформаційних заходів з залученням громадян до реалізації реформи децентралізації.

Використання бібліотеки як майданчика для спілкування, інформування населення з подій в країні та представлення матеріалів для ознайомлення, для вивчення та впровадження у життя. Тому на першому організаційному заході були присутні громадські активісти, бібліотекарі та небайдужі громадяни, які прагнуть більше знань та інформації про процеси в країні, про досвід інших громад .

Привітати проект прийшли Ольга Калайджі, керівник апарату Ренійської райдержадміністрації, Наталя Стрижкова, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Ренійської РДА, Ганна Барган, головний спеціаліст з питань економіки та інвестицій Ренійської міськради, Андрій Тащі,  радник РДА з питань культури.

Запрошуємо  всіх бажаючих в бібліотеку  на наступні заходи !

 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.