» Информация » Чергове засідання виконкому

 
 
 

Чергове засідання виконкому

Автор: admin от 29-09-2017, 15:56, посмотрело: 1267

0

29 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради, на якому основним питанням розгляду була підготовка житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери міста Рені до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Керівники комунальних підприємств та установ поінформували про проведену роботу та існуючі проблемні питання. Тимчасово виконуючий обов’язки директора житлово-комунальної служби Кусков Георгій Олександрович поінформував про готовність техніки до роботи в зимовий період, наявність засобів проти ожеледиці. Будько Ігор Григорович поінформував про готовність техніки та приміщень водоканалу, профілактику глибинних насосів, заміну водоводів на вулицях Вознесенська, 28 Червня, вирішення питання роботи насосної станції мікрорайону школи №5, та інші заходи забезпечення стабільного водопостачання у зимовий період. Ігор Григорович зазначив необхідність узгодження з водоканалом проведення підприємствами, установами, організаціями та населенням будь-яких робіт, пов’язаних з водоводом.

            Завідувачі дошкільними навчальними закладами міста доповіли про готовність документації та газового обладнання до початку опалювального сезону. У ДНЗ «Чебурашка» проведені ремонтні роботи по заміні 28 радіаторів та труб системи опалення. У ДНЗ «Чомучка» замінені вікна, проведено ремонт даху. Частково зроблений ремонт інженерних мереж водопроводу та каналізації у ДНЗ «Ягідка», проведений частковий ремонт даху над харчоблоком та пральнею, газової котельні.

            Членами виконкому затверджені акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню; акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарств для надання субсидій; план роботи виконкому на четвертий квартал поточного року; кошторисна документація на капітальний ремонт частини території парку Перемога. Також розглянуті питання присвоєння поштових адрес.Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.