» Информация » Зроблений перший крок до встановлення дружніх відносин між Рені та Гаутінгом

 
 
 

Зроблений перший крок до встановлення дружніх відносин між Рені та Гаутінгом

Автор: admin от 29-09-2017, 15:48, посмотрело: 1006

0

З самого початку каденції Ренійська міська рада Одеської області сьомого скликання підтримує прагнення України до Європейської інтеграції, налагодження тісних взаємозв’язків з європейськими країнами. Так, першим кроком було звернення Ренійського міського голови до мера міста Гаутінг Федеративної Республіки Німеччини др.  Брігітте Кєссінгер з проханням налагодити тісні відносини в соціально-економічній сфері.

В серпні минулого року міський голова Плєхов Ігор Вікторович надав довіреність волонтерці, уродженці міста Рені Цехало (Мулявка) Ельвірі повноваження  в сфері встановлення партнерських, дружніх відносин між нашим містом та містом Гаутінг.  Питання взаємодії між містами Ігор Вікторович поклав на секретаря Ренійської міської ради Кобенко Сергія.

Відразу Єльвіра налагодила тісний контакт з мером Гаутінг др.  Брігітте Кєссінгер.

Першим сумісним проектом було запропоновано провести акт збору гуманітарної допомоги для населення міста Рені, як перший крок установлення дружніх партнерських відносин в майбутньому. Державні організації та фонди міста Рені дали свою згоду та бажання на отримання гуманітарної допомоги. Таким чином, гуманітарний вантаж був зібраний. Шкільні меблі, медичні багатофункціональні ліжка та обладнання, яхти та багато чого іншого. Частина гуманітарного вантажу вже прибула до Рені. Найближчим часом прибуде третя фура.  

Фінансову підтримку в здійсненні важливої місії надали влада Німеччини (7 тис. Євро), громада Гаутінга (3 тис. Євро) та міський голова (3 тис. Євро). Велика подяка Християнській Церкві Євангельсько-Лютеранської церковної громади міста Гаутінг, помісній церкві Християн віри євангельської «Світло Світові», які взяли на себе організаційні питання оформлення вантажу.  

Ренійська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють щиру подяку всім, хто сприяв у вирішенні такого важливого для нашого міста питання. 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.