» Информация » 100 років Українській революції

 
 
 

100 років Українській революції

Автор: admin от 1-09-2017, 15:27, посмотрело: 165

0

100 років Українській революції

 

100 років Українській революції
Для бібліотечних працівників  Централізованої бібліотечної системи з філіями Ренійської районної ради Одеської області  30 серпня відбувся семінар на тему «Українська революція 1917-1921 рр».

Відповідно до Указу Президента України від 22.01.2016 р. № 17 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917-1921 років.

Бібліотекарі району почали підготовку до розкриття цієї теми заздалегідь – план заходів щодо подій в країні на початку ХХ століття був розроблений ще у 2016 році і включає інформування населення в рубриці «Історичний календар», книжкові виставки,  уроки краєзнавства, уроки пам’яті  тощо, що розкривають важливість об'єднання зусиль та спільних позитивних дій задля розбудови соборної України, демонструють важливість освітньої та роз’яснювальної функції бібліотек у справі національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

17 березня цього року виповнилось 100 років утворення Української Центральної Ради (УЦР) – українського представницького органу, головою якого було обрано Михайла Грушевського.  
Українська демократична революція, яка розпочалася у березні 1917 року, стала переломним моментом вітчизняної історії. Сформована під час революції ідея державної незалежності визначила подальший перебіг історичного процесу в Україні.

Ця ідея остаточно втілена Актом проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року.

В читальній залі центральної районної бібліотеки представлено виставкову експозицію краєзнавчих матеріалів «В огні й бурі революції». За порадами спеціалістів ЦБС робота бібліотек сприятиме зміцненню національної державності, висвітленню українських досягнень і перемог, як історичних, так і сучасних, популяризації національних героїв, ознайомленню читачів з історією свого краю.

З методичними рекомендаціями, оглядом літератури та краєзнавчих матеріалів в допомогу проведенню заходів по темі «Українська революція» виступили Скобельська Т.І., завідуюча методико-бібліографічним відділом ЦРБ, Тарасенко Г.Ф., бібліограф ЦРБ, Осадча В.П., зав.відділом обслуговування ЦРБ.  

Сьогодні Україна, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет, продовжує боротьбу за незалежність, розпочату Українською революцією 100 років тому. 

 
 
                                                                           =ЦБС=

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.