» Информация » Чергове засідання виконкому

 
 
 

Чергове засідання виконкому

Автор: admin от 27-07-2017, 16:55, посмотрело: 190

0

Чергове засідання виконкому

 

Чергове засідання виконкому
27 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради під головуванням Плєхова Ігоря Вікторовича. На засідання розглянуті підсумки роботи зі зверненнями громадян у першому півріччі 2017 року. Головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян загального відділу виконкому Строганова Жанна Володимирівна зазначила, що упродовж першого півріччя до виконкому надійшло 586 звернень громадян, що на 33,1% менш ніж у відповідному періоді минулого року. Позитивно вирішено - 80,2 %. Найбільш чисельною групою питань, які порушували громадяни у своїх зверненнях, є питання соціального захисту – 28,7%. У переважній більшості звернень цієї групи, громадяни порушували питання щодо надання матеріальної допомоги. Відповідно до міської програми соціальної підтримки населення м. Рені на 2016-2017 роки «Захист і Турбота», станом на 01 липня 2017 року адресну допомогу виділено  114 громадянам  міста  Рені  на загальну  суму  81600  грн.

У своїх зверненнях громадянами міста порушено 147 питань аграрної політики і земельних відносин, або 25,1 %  від загальної кількості.

Третє місце за кількістю посіли питання економічної, цінової, інвестиційної, зовнішньоекономічної, регіональної політики та будівництва, підприємництва, таких звернень надійшло протягом І півріччя 2017 року – 96, що становить 16,4 % до загальної кількості порушених питань.

Четверте місце займають питання комунального господарства. За звітний період надійшло 58 таких звернень, або 9,9% до загальної кількості питань.

П’яте місце  посідають  питання екології  та природних ресурсів  (43 звернення або 7,3 %) та житлової політики (41 звернення – 7,0 %).

У своїх зверненнях громадяни порушували й інші різноманітні питання, що стосуються практично усіх сфер життя, а не лише питання особистого характеру. Зокрема, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян - 25 звернень або 4,3 %, праці і  заробітної плати -.3 звернення або 0,5 %. 

У І півріччі 2017 року 77 мешканців міста Рені скористалися своїм правом на особистий прийом,  що на 225 більше, або на 38,4 відсотка, ніж у відповідному періоді минулого року. 

У загальному обсязі звернень громадян до керівництва виконавчого комітету Ренійської міської ради переважають звернення пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни та праці, багатодітних сімей, учасників бойових дій.

Від цієї категорії населення надійшло 246 звернень, що становить  42 відсотка від загальної кількості.

Робота зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Ренійської міської ради знаходиться на постійному контролі, приділяється значна увага задоволенню законних прав та інтересів громадян, забезпеченню всебічного розгляду звернень громадян, порушених у них проблем, оперативне їх вирішення. Саме забезпечення життєвих інтересів громадян являється метою практичної роботи виконавчого комітету при розгляді звернень.

Також членами виконавчого комітету міської ради були затверджені акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню; акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства про фактичне проживання осіб для надання субсидій; протокол житлово-побутової комісії. Розглянуті питання присвоєння поштових адрес, передачі на баланс КП «Водоканал» водопроводу по пров. Бондарному, вул. Доватура, вул. Дейча та частини вул. Зелена, затверджена кошторисна документація на капітальний ремонт ДНЗ «Чомучка».

 

 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.