» Информация » Реформування закладів культури в рамках децентралізації: представники Ренійщини відвідали Полтавську область

 
 
 

Реформування закладів культури в рамках децентралізації: представники Ренійщини відвідали Полтавську область

Автор: admin от 3-07-2017, 15:23, посмотрело: 514

0

Реформування закладів культури в рамках децентралізації:

представники Ренійщини відвідали Полтавську область

 

Реформування закладів культури в рамках децентралізації: представники Ренійщини відвідали Полтавську область
26 – 27 червня 2017 року за сприянням  Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування (керівник Юлія Молодожен) в рамках стаді-туру (м. Полтава – Омельницька ОТГ – Пришибська ОТГ – Піщанська ОТГ Кременчуцького району – м. Полтава – с. Ковалівка Полтавського району) Полтавську область відвідала делегація представників органів місцевого самоврядування Одеської області. В складі делегації від міста Рені прийняли участь секретар Ренійської міської ради Сергій Кобенко та головний спеціаліст виконкому Ганна Барган.

На початку візиту члени делегації провели зустріч з головою Омельницької ОТГ Шереметьєвої О.І. Олександра Шереметьєва розповіла, що минулого року її команді вдалося реалізувати 34 проекти на 14 млн. грн., вклавши у ці проекти лише 2 млн. грн. власних доходів громади. Тобто на кожну власну гривню громада залучила 6 грн. позабюджетних коштів. На кожну гривню власних коштів громадою залучено 6 грн. інвестицій.

Під час візиту до Піщанської ОТГ заступник Піщанського сільського голови – Компанієць Василь Анатолійович презентував Піщанську громаду та розповів про застосування Закону про співробітництво як дієвого засобу ефективного використання фінансових ресурсів громади.

Також делегація відвідала Пришибську ОТГ, де відбувся круглий стіл «Застосування Закону «Про співпрацю…» в умовах медичної реформи». Реформування закладів культури в рамках децентралізації: представники Ренійщини відвідали Полтавську область
27 червня в Полтавській районній раді була представлена презентація: «Застосування Закону про співпрацю…», як дієвий інструмент забезпечення надання якісних послуг мешканцям району та підґрунтя об’єднання територіальних громад». В Полтавській обласній бібліотеці обговорили питання роботи Централізованих бібліотечних систем в ОТГ. Тут же був проведений круглий стіл на тему: «Актуальні питання організації роботи бібліотечних закладів в умовах реформування». Далі відвідали об'єкти спільної власності. Найбільше вразили Будинок культури, ремонт якого коштував більше 5 млн. грн., спортивний комплекс, публічна бібліотека, в яку постійно вкладають кошти, яка є показовою на сьогоднішній день - як мають працювати бібліотеки в об’єднаних територіальних громадах.

По завершенні стаді-туру були підведені підсумки та напрацьовані заходи з практичного втілення ідей ОТГ Полтавської області  в питаннях співробітництва ОТГ об’єктів соціальної сфери послуг та реформування закладів культури в Одещині.

 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.