» Информация » Чергове засідання виконкому

 
 
 

Чергове засідання виконкому

Автор: admin от 30-06-2017, 17:08, посмотрело: 1067

0

Чергове засідання виконкому

 


30 червня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради під головуванням міського голови Плєхова Ігоря Вікторовича, на якому розглянуті питання життєдіяльності міста. Про підсумки проведення роботи з санітарної розчистки міста поінформував директор комунальної організації «Житлово-комунальна служба Ренійської міської ради» Мєдвєдік Андрій Вікторович. З квітня поточного року проведена певна робота з благоустрою території міста Рені, зокрема розчищення території міського парку Перемога, вжиті заходи щодо естетичного та належного стану міста - побілка зелених насаджень, бордюрів, формувальне обрізання чагарників вулиць 28 Червня, Соборна, Вознесенська та парка «Перемога». Висаджені квіти на площі Свободи та морвокзалі, багаторічні зелені насадження на вулицях Вознесенська, Пролетарська, площі Свободи та парку Перемога, які регулярно поливаються. Постійно проводиться робота по підтримці належного стану кладовищ, меморіального комплексу в міському парку та інших пам’ятників міста. Значна увага приділяється ліквідуванню несанкціонованих звалищ, активізована робота інспектора з благоустрою по контролю за забезпеченням дотримання Правил благоустрою території міста Рені. Вжиті заходи щодо санітарної обрізки гілок дерев та їх видалення на території міста. В результаті спільно проведеної роботи КО «ЖКС» та КП «Водоканал» Ренійської міської ради по укладанню договорів на вивезення твердих побутових відходів з приватного сектора, підприємств та організацій міста, значно збільшилася кількість абонентів по укладанню договорів на вивіз ТПВ в м. Рені.


Члени міськвиконкому розглянули та затвердили кошторисну документацію на капітальний ремонт тротуару вулиці Соборна (від вулиці Вокзальна до вулиці 25 Чапаєвської дивізії); акти технічної комісії, акти для призначення субсидій щодо обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства про фактичне проживання осіб; присвоєння окремих поштових адрес.

Фінансово-економічним відділом був представлений інвестиційний проект «Комплекс по перевалці та переробці органічної продукції в порту Рені», який більшістю членами виконкому підтримано.

Також затверджено план роботи виконкому Ренійської міської ради на третій квартал поточного року.

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.