» Информация » Рені почули у Європі

 
 
 

Рені почули у Європі

Автор: admin от 11-05-2017, 10:01, посмотрело: 1335

0

Рені почули у Європі

 

Ренійська міська рада та Український інститут міжнародної політики, який очолює Ростислав Томенчук, показує приклад плідної співпраці в спільному баченні розвитку Дунайського регіону. Так,  минулого року секретар міської ради Сергій Кобенко  взяв участь у міжнародній конференції «ЄСДР: виклики та можливості для України», до якої були залучені представники місцевого самоврядування з Одеської, Чернівецької, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Невелика довідка. Європейська стратегія Дунайського регіону - це макрорегіональна ініціатива Європейського Союзу, в якій Україна може брати повноцінну участь не будучи членом ЄС, використовувати доступні інституційні та фінансові можливості. Рада дунайських міст і регіонів (РДМР) є окремою платформою для муніципальних і регіональних органів влади для обміну досвідом та спільної роботи над вирішенням проблем і викликів в регіоні Дунайського басейну. В інтересах своїх членів РДМР також розробляє проекти та сприяє реалізації інноваційних розробок та ініціатив в транспортній, енергетичній, туристично-рекреаційній, екологічній, освітній, науковій, інформаційній та інших сферах.

26-27 квітня 2017 року в місті Ульм (Баден-Вюртенберг, Німеччина) відбулося розширене засідання Виконавчого комітету Ради Дунайських міст і регіонів на тему «Розумні, сталі та соціальні міста Дунаю». Захід організовано для підвищення спроможності міст Дунайського регіону, налагодження співробітництва та обговорення можливих спільних проектів в регіоні. Ростислав Томенчук запросив прийняти участь у заході представника Ренійської міської ради. Місто Рені гідно представила наша співвітчизниця, волонтер Ельвіра Цехало. Ельвіра піднімала питання роботи  Державного морського торговельного порту, екології, безробіття.

Президент РДМР лорд-мер міста Ульм   Гантер Чиш оцінив зусилля Ельвіри Цехало та пообіцяв розглянути питання більш тісної співпраці.

 

Рені почули у Європі

 

На фото Ельвіра Цехало у центрі.

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.