» Информация » Маленькі міста прагнуть великої енергоефективності

 
 
 

Маленькі міста прагнуть великої енергоефективності

Автор: admin от 10-05-2017, 17:32, посмотрело: 401

0

Маленькі міста прагнуть великої енергоефективності

 


4 травня в місті Рені Одеської області відбулась розширене засідання робочої групи з питань  грантової діяльності. Робоча група має на меті залучення інвестицій в усі сфери діяльності міста, однією з яких є енергоефективність. Як зазначив  Сергій Кобенко, секретар Ренійської міської Ради,- 23 грудня 2016 року Ренійська міська рада на пленарному засіданні п'ятнадцятої сесії сьомого скликання ухвалила рішення «Про Приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів» В 2017 році Ренійська міська рада повинна розробити та затвердити План дій сталого енергетичного розвитку міста Рені. Створено Дорадчий комітет по розробці ПДСЄР м. Рені, до якого ввійшли керівники організацій, підприємств, установ. Місто Рені прийняло участь та виграло конкурс проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Основною метою є підвищення інституційної спроможності міста у сфері розбудови сталої енергетичної інфраструктури на засадах енергоефективності та проектів чистої енергії, впровадженні муніципальної системи енергоменеджменту.

Иван Казанклі голова  організації Людина і суспільство 21 століття» розповів про ініціативу яку започаткував він з двома однодумцями,це соціальна гра, яка має назву «Я МЕР» та має на меті активізувати молодь, та дати можливість впроваджувати власні ініціативи. Зараз ці ініціативи стосуються екологічної тематики та допомоги в утримання порядку в місті. Але це далеко не всі теми які охоплює чи буде охоплювати ця гра.

 На засідання робочої групи було запрошено також представника Громадянської мережі ОПОРА Наталію Висіканец. Питання які було піднято стосувались впровадження інформаційної кампанії з енергозбереження в місті, та організація Днів Сталої Енергії, які матимуть місце вже у червні поточного року. Відтак представник ОПОРИ допоможе в організаційних питаннях та розробці програми проведення заходу. Візьме на себе проведення низки навчальних семінарів з альтернативної енергетики та енергоефективності.

Для маленьких міст питання енергоефективності нове,- зазначив Ренійський міський голова Ігор Плєхов- відтак ми радо вітаємо всіх хто має намір допомогти нам в інформуванні населення., та формуванні відповідального ставлення до енергетичних ресурсів

Було досягнуто принципової згоди про співпрацю під час зустрічі. Учасники зустрічі отримали примірники роздаткових матеріалів від проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні».


Ця інформація для преси стала можлива лише завдяки широкій підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Відповідальність за зміст несе Громадянська мережа ОПОРА, що не обов'язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.


За коментарями звертайтесь:

місцевий координатор житлово-комунальних

та енергетичних програм

Громадянської мережі ОПОРА

Наталя Висіканець

тел.: +38 093 765 69 31


 

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.