» Информация » Чергове засідання виконкому

 
 
 

Чергове засідання виконкому

Автор: admin от 31-03-2017, 16:02, посмотрело: 1131

0

Чергове засідання виконкому

 

Чергове засідання виконкому
31 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради, основним питанням якого було затвердження заходів з благоустрою та наведенню належного санітарного стану в місті Рені, про яке доповів Мєдвєдік Андрій Вікторович, директор комунальної організації «Житлово-комунальна служба». В результаті обговорення було вирішено визначити території, об’єкти та обсяги з благоустрою підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності; провести роботу по санітарній очистки та озелененню. Вирішено було доручити інспектору з благоустрою житлово-комунальної служби спільно з контролерами водоканалу та дільничними інспекторами поліції тримати на контролі стан вивезення сміття зі складанням актів адміністративних правопорушень. Міським головою Ігорем Вікторовичем Плєховим зазначено проведення великого обсягу робіт по наведенню належного санітарного стану, озелененню міста та необхідність продовження цієї роботи із залученням підростаючого покоління. Позитивний пример цього показує Ренійська молодіжна громадська організація «Людина і суспільство ХХІ сторіччя», яка на даному етапі проводить з молоддю міста соціальну гру «Я МЕР».

Також були розглянуті питання присвоєння поштових адрес, затвердження актів технічної комісії, актів обстеження матеріально-побутових умов про фактичне проживання осіб, актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню у місті Рені, укладення договорів оренди комунального майна.

Членами виконкому затверджений план роботи виконавчого комітету Ренійської міської ради на другий квартал 2017 року та визначені основні напрями роботи.

 

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Информация
Комментировать статьи на нашем сайте возможно только в течении 15 дней со дня публикации.