Відбулося пленарне засідання 58-ої сесії Ренійської міської ради

Автор: admin от Вчера, 15:22, посмотрело: 321

0

Відбулося пленарне засідання 58-ої  сесії Ренійської міської ради

 

       17 вересня під головуванням міського голови Плєхова І.В. відбулося пленарне засідання 58-ої  сесії Ренійської міської ради. На порядку денному розглянуто 11 питань. Депутати внесли зміни до міського бюджету, затвердили звіти  про виконання  міського бюджету за перше півріччя 2020 року та міських програм за 2019 рік . Також депутати ухвалили два рішення стосовно комунальної власності територіальної громади міста Рені: надали згоду та прийняття на безоплатній основі у комунальну власність санітарного автомобілю і квартири та  ухвалили низку земельних питань. Всі проекти рішень були детально розглянуті на засіданнях постійних комісій ради тому підтримані депутатами фактично одноголосно. Наприкінці сесії у розділі «Інші питання» виступив депутат Сорокін І.Б. з пропозицією розробити та затвердити на сесії Програму зберігання та відтворення зелених насаджень у м. Рені. Депутат Гродецький О.В. підняв болючу для містян проблему бродячих собак на вулицях Рені.

У визначений законодавством термін з протоколом та  рішеннями 58-ої сесії Ренійської міської ради можливо ознайомитися на офіційному сайті Ренійської міської ради, рубрика «Міська рада»,  підрубрика «Рішення».

 Категория: Информация

 

Привітання з Днем рятівника

Автор: admin от Вчера, 09:34, посмотрело: 102

0

Шановні рятівники!

Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом!


    Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію. Приклади Вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю ДСНС об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди.

     Висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам  Ренійського району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.

     Бажаю усім Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

 

 Міський голова                                                                            І.В. Плєхов


 

 

Категория: Информация

 

Асоціація міст України звернулася до Бюджетного комітету з проханням не враховувати окремі поправки до законопроєкту №3614

Автор: admin от 15-09-2020, 14:41, посмотрело: 393

0

АМУ звернулася до Бюджетного комітету з проханням не враховувати окремі поправки до законопроєкту №3614  zvernennya.pdf [260,27 Kb] (cкачиваний: 9)

Категория: Информация

 

Конкурс " Місс Бессарабія".

Автор: admin от 12-09-2020, 20:44, посмотрело: 475

0

Конкурс " Міс Бессарабія". Місто Рені продовжує святкувати свій День народження!Категория: Информация

 

З Днем народження Рені!

Автор: admin от 12-09-2020, 13:40, посмотрело: 319

0

Безумовно, наше місто - найкраще на Землі, адже в маленьких містах є щось особливе ... Якийсь свій, неповторний затишок. Хтось тут народився і провів щасливі роки дитинства, хтось зустрів своє перше кохання, хтось реалізував свою заповітну мрію. І хоча Програма свята зазнала значних скорочень,  місто Рені відзначає свою 472-ту річницю.
    Нашому улюбленому місту - подальшого процвітання, його жителям - щастя і благополуччя! Хай у кожному домі завжди панують мир, доброта і злагода, а в кожному серці - віра, надія і любов!
     Зі святом!Категория: Информация

 
Назад Вперед