9 листопада День Ренійського району

Автор: admin от 8-11-2019, 12:09, посмотрело: 97

0

 День заснування району - це свято тих, чиєю працею створювався наш чудовий край,

і тих, кому ще тільки належить перейняти естафету відповідальності за долю своєї малої Батьківщини. Патріотизм, громадянська відповідальність, любов до того місця, де живеш, починається з малого: з турботи про рідних і близьких, про свій край.

Дорогі жителі Ренійського району! Від щирого серця вітаємо вас з Днем району!

Нехай цей день об'єднує всіх нас у повазі до наших історичних коренів,

вселяє оптимізм і віру в гідне майбутнє! Спасибі вам, дорогі земляки, за любов і відданість рідному краю, за ваш труд і турботу про благополуччя нашого спільного дому. Бажаємо вам здоров'я і благополуччя, щастя, успіхів у великих і малих справах! Процвітання нашому району!

З повагою,

Міський голова   І.В. Плєхов 

Категория: Информация

 

3 листопада День працівника соціальної сфери

Автор: admin от 1-11-2019, 14:51, посмотрело: 130

0

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші поздоровлення з професійним святом — Днем працівника соціальної сфери!

Це свято людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія —

постійно опікуватися проблемами людей, забезпечувати їх потреби, допомагати у скрутні часи.

Низький Вам уклін, шановні працівники соціальної сфери, за доброту,

терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну і гуманну справу.

Щодня Ви приходите на допомогу людям, розділяєте їх біль, деколи забуваючи про власні проблеми.

Велике Вам спасибі за те, що, не дивлячись на складнощі в роботі, Ви знаходите сили для усмішки і ласкового слова, для того, щоб вселити в людину віру в завтрашній день.

Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася віра в щедрість людської душі, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта,

бажання та можливість бути корисними людям!

 

                                                                                                       З повагою,

Міський голова   І.В. Плєхов
 

 

Категория: Информация

 

01.11.2019 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради

Автор: admin от 1-11-2019, 14:43, посмотрело: 203

0

       На засіданні виконавчого комітету затверджені проектно-кошторисні документи на реконструкцію каплиці на міському кладовищі, капітальний ремонт прибудинкових територій багатоповерхових будинків по вул.28 Червня, 168-170, по вул. Соборна, 75, пішохідної доріжки до будинку по вул. Мустафи, 2 та капітальний ремонт водопроводу по вул. Кагульська. Розглянуті питання постановки  на квартирний облік мешканців міста, надання житла в гуртожитку по вул. 28 Червня, 257, а також затверджені акти технічної комісії міськвиконкому щодо обстеження технічного стану будівель, споруд, приміщень, земельних ділянок в м. Рені.

Категория: Информация

 

30 жовтня в актовому залі Центру дитячої та юнацької творчості у м. Рені відбулося пленарне засідання сорок шостої сесії Ренійської міської ради.

Автор: admin от 30-10-2019, 17:40, посмотрело: 456

0

30 жовтня в актовому залі Центру дитячої та юнацької творчості у м. Рені відбулося пленарне засідання сорок шостої сесії Ренійської міської ради.

Депутати внесли зміни в міський бюджет 2019 року, та цілу низку бюджетних програм:  соціально-економічного розвитку м. Рені,  соціальної підтримки населення м. Рені на 2018-2020  роки  «Захист і Турбота» та капітального ремонту (благоустрою) прибудинкових територій  у м. Рені  в 2019 році. Одноголосно депутати підтримали дуже важливий проект рішення «Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу  міського бюджету м.Рені». Таким чином процедура проходження бюджетних питань від прогнозування бюджету до звітності стане більш плановою та публічною. Також оперативно розглянуті земельні питання.

            Жваву дискусію визвало обговорення проекту рішення «Про звернення депутатів Ренійської міської ради до Президента України щодо майбутнього продажу земель»,  підготовленому депутатом міської ради Сергєєвою Іриною Миколаївною. В цілому депутати одноголосно підтримали колегу та проголосували за проект звернення до Президента України.

            Після сесії міський голова Ігор Плєхов проінформував депутатів про стан питання по децентралізації. Також піднімалися численні проблеми та шляхи їх вирішення, які хвилюють громаду міста Рені.  

 

 

Категория: Информация

 
 
Назад Вперед