ПРОЕКТ ПУЛЬС

Автор: admin от Сегодня, 10:59, посмотрело: 189

0

08.12.2017- завершальний захід ГО «Наше наследие» та районної дитячої бібліотеки  в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.

Тема нашої зустрічі "Що я можу зробити і що ми можемо зробити разом"  по покращенню життя в громаді.  Присутні висловлювали думки щодо багатств краю, якими варто по-хазяйськи розпоряджатися, про можливості покращення життя в місті, вдосконалення та упорядкування вулиць, парків.

Мали місце обговорення важливих тем потреб громади та пропозиції містян  для поліпшення ситуації в громаді щодо безробіття, зайнятості, бізнесу, взаєморозуміння та підтримки ходу реформ, взаємодія з владою задля спільного успіху.
В електронній презентації було цікаво дізнатись про  наші ідеї, пропозиції, думки та погляди, як відкрити нові робочі місця, врахувати нові можливості нашого старого міста. Cпілкування, турбота про друга, дружня робота разом, активний відпочинок - наші плани.

Секретар міської ради Сергій Кобенко розповів про роль громадськості в становленні та активізації життя громади, про бюджет участі, про плани міськради і залежність успіхів громади від інформованості населення, бо обізнаність громадян – ключ до успіху

Дякуємо активним учасникам проекту Дергачовій Ірині, Мунтян Марині, Руфа Анні, Грековій Людмилі, Раду Івану, Олейник Лілії, Мунтян Івану, Багінській Анні, Бачурській Анні, Бальчу Євгенії, Кондратюку Дмитру, Сорокіну Ігорю, Барган Анні, Кобенко Сергію, Івановій Ніні, Льовкіній Валерії  за участь та підтримку !
А напам'ять про ПУЛЬС ми посадили дерево калини біля бібліотеки !  
Категория: Информация

 

Права дитини РДБ

Автор: admin от 7-12-2017, 14:07, посмотрело: 148

0


6 грудня у  відділі 1-4 класів РДБ проведена виховна година "Про права дитини" з учнями 3-го класу школи №3.  Бібліотекар ознайомив учнів з основними правами, гарантованими Декларацією прав дитини: вчити дітей осмислено дотримуватися своїх прав; розвивати логічне мислення, мовлення, інтерес до правових знань; виховувати повагу до законів; вчити користуватися своїми правами та поважати права інших людей.
З дітьми була проведена гра "Так чи ні", правова гра "Правознайки", розбір ситуації "Права та обов'язки".
Учні із задоволенням відповідали на запитання вікторини.

Категория: Информация

 

Пенсійна реформа

Автор: admin от 7-12-2017, 12:12, посмотрело: 115

0

      11 жовтня вступив в дію Закон №2148 «Про внесення змін в деякі законодавчі акти України відносно підвищення пенсій», з прийняттям якого стартувала пенсійна реформа.

       З цього приводу в нашому суспільстві активно ведуться дискусії, обговорення,обмін думками не тільки серед пенсіонерів. Цей процес широко висвітлюється в засобах масової інформації.

      В Центрі доступу громадян до публічної інформації  центральної районної бібліотеки оформлено інформаційній стенд, на якому представлено різноманітний масив публікацій періодичних видань, що  надходять в фонд читального залу нашої бібліотеки. До уваги городян - законодавчі документи,    коментарі правників, консультації фахівців в галузі пенсійного права.

   В.П.Осадча       

Категория: Информация

 

День місцевого самоврядування в Україні

Автор: admin от 6-12-2017, 16:52, посмотрело: 20

0

7 ГРУДНЯ

День місцевого самоврядування в Україні

 

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати!

Від імені Ренійської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаємо вас зі святом - Днем місцевого самоврядування!

Висловлюємо слова сердечної вдячності всім главам і депутатам, працівникам місцевого самоврядування за працю, за прагнення зробити життя земляків краще!

Бажаємо вам гідно керувати процесами в нашому місті і районі, приймати тільки ті рішення, які необхідні для блага людей. Здоров'я вам, щастя, життєвої енергії, творчого натхнення, процвітання, великої поваги від громадян, успіхів у роботі, виконання всіх планів і надій!

 

Міський голова   І.В.Плєхов

  

Категория: Информация

 

День Збройних Сил України

Автор: admin от 5-12-2017, 18:07, посмотрело: 77

0

6 ГРУДНЯ  

  День Збройних Сил України 

 

Шанoвні військoвoслужбoвці! Дoрoгі захисники Вітчизни!

Від щирoгo серця вітаємо Вас з Днем Збрoйних Сил України! 

Захист незалежнoсті та теритoріальнoї ціліснoсті ріднoї землі в усі часи був пoкликанням та oбoв'язкoм справжніх чoлoвіків, захисників своєї держави, які щoдня вірoю і правдoю служать Українськoму нарoдoві.

У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України захищають спокій наших домівок.

Від всього серця бажаємо миру та спoкoю вам, дoрoгі захисники нашої держави, пoдальших успіхів у вдoскoналенні бoйoвoї майстернoсті, дoбра та дoстатку вашим oселям! 

 

Міський голова   І.В.Плєхов

 

Категория: Информация

 
Назад Вперед