ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ»

Автор: admin от 6-07-2020, 10:04, посмотрело: 72

0

Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» в особі філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля dodatok_povidomlennya_rekonstrukciya_gsh.pdf [146,43 Kb] (cкачиваний: 3)

Категория: Информация

 

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО COVID-19

Автор: admin от 6-07-2020, 09:13, посмотрело: 22

0

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО COVID-19

Як передається вірус SARS-CoV-2 (збудник COVID-19)?

Вірус передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами. Тобто через дрібні часточки, які виділяються з носа або рота хворого на COVID-19 під час кашлю або чхання. Ці краплі розповсюджуються на відстань близько метру від хворого і можуть потрапляти на слизові оболонки очей, носа та рота іншої людини, яка знаходиться поруч. Також краплі, що містять вірус забруднюють предмети і поверхні. Інші люди можуть інфікуватися через дотик до таких предметів або поверхонь, а потім — до очей, носа чи рота.

Вірус не передається повітряним шляхом. Це означає, що він не здатен переноситись потоками повітря на великі відстані від хворої людини.

Вірус може переміщуватись на відстань понад метр у часточках аерозолю, але такий аерозоль утворюється лише під час виконання специфічних медичних процедур. Наприклад, інтубація трахеї.

Які найефективніші заходи профілактики?

Наразі не має імунітету, вакцин та ліків проти нової коронавірусної інфекції. Один із найбільш ефективних способів захиститися і запобігти поширенню інфекції — фізичне дистанціювання та щоденна гігієна. А саме:

  • безконтактне привітання;
  • гігієна рук;
  • дотримання респіраторної гігієни і етикету кашлю;
  • дистанція не менше півтора метри від інших людей у публічних місцях;
  • самоізоляція у разі появи респіраторних симптомів (ізолюйтеся від тих, з ким проживаєте, наскільки це можливо, особливо якщо серед них є люди похилого віку).

Скільки часу збудник COVID-19 зберігається на поверхнях?

Тривалість існування вірусу 2019-nCoV на поверхнях остаточно не встановлена. Якщо припустити, що, у цьому критерії, він близький до інших представників родини коронавірусів, то збудник COVID-19 може виживати на поверхнях від кількох годин до кількох діб. Це залежить від поверхні, температури повітря та інших умов.

Перебуваючи поза організмом людини, вірус втрачає свою здатність викликати захворювання. Згідно із науковими даними, вірус 2019-nCoV на зовнішніх поверхнях залишається небезпечним для людини 3-4 години.

Якщо ви підозрюєте, що якась поверхня може бути забруднена вірусом, обробіть її побутовим мийним засобом та антисептиком із вмістом спирту не менше 60%.

Чи можна заразитись від людини, яка не має симптомів COVID-19?

Симптоми можуть бути виражені слабо на ранніх етапах захворювання або під час його легкого перебігу. Якщо людина не має виражених симптомів, ризик зараження дуже низький. Передавання вірусу може відбуватись лише під час тісного контакту: поцілунку, рукостискання.

Основний шлях передачі вірусу краплинний. Тобто через дрібні краплі, які виділяються із носа чи рота хворого на COVID-19 під час кашлю або чхання. Вони можуть потрапити на слизові оболонки очей, носа та рота іншої людини.

Щоб захистите себе, достатньо дотримуватись фізичного дистанціювання та гігієни рук.

Якщо людина може затримати дихання на 10 секунд без відчуття дискомфорту, це дійсно свідчить про те, що вона не захворіла на COVID-19?

Ні. Здатність затримувати дихання на 10 секунд без дискомфорту не може виключити захворювання на COVID-19 або іншу хворобу дихальної системи. Відчуття дискомфорту під час затримання дихання не є підтвердженням захворювання. Воно може виникати через безліч причин.

Найбільш часті симптоми COVID-19: підвищена температура тіла, загальна слабкість, сухий кашель. Єдиний достовірний спосіб підтвердити захворювання на COVID-19 — лабораторний тест.

Категория: Информация

 

З Днем працівників морського і річкового флоту України

Автор: admin от 3-07-2020, 10:02, посмотрело: 130

0

  

     Від щирого серця вітаю вас з професійним святом  - Днем працівників морського і річкового флоту України.  Славні морські традиції та найкращі  риси характеру зароджуються  на флоті, роками міцніють і примножуються. Шляхетність, відважність, безстрашність, трудова доблесть, взаємовиручка і морське братство – поняття, які характеризують людей цієї професії.

    Робота на флоті та в порту дуже нелегка, вимагає самовідданої служби морю, своїй праці. Важко переоцінити важливість роботи людей, які присвячують цьому все своє життя, адже саме завдяки працівникам морського і річкового флоту забезпечується оптимальне функціонування морського транспорту в Україні.

    У цей святковий день бажаю всім працівникам морського флоту, вашим рідним і близьким мирного неба над головою, сімейного благополуччя, міцного здоров'я та попутного вітру кораблю вашого щастя.

 

З повагою, міський голова  І.В. Плєхов
Категория: Информация

 

Щиро вітаю працівників Національної поліції України

Автор: admin от 3-07-2020, 09:59, посмотрело: 95

0

    Щиро вітаю працівників Національної поліції України, ветеранів правоохоронних органів  з професійним святом!

  

    Сьогодні період проведення реформ і змін у нашій державі міцно асоціюється з новою українською поліцією. І ми розуміємо, наскільки важко зберегти відповідність високій планці очікувань людей від поліції, враховуючи всі труднощі, ризики професії, загрози для життя і здоров'я. Адже рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності її діяльності.

   Переконаний, що разом у тісній співпраці  та взаємодії з населенням,  органами місцевого самоврядування ви гідно будете реалізовувати державну політику у сфері захисту прав і свобод наших громадян, протидії злочинності, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки.

   Бажаю всім правоохоронцям міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та затишку, успіхів у службі  заради побудови процвітаючої країни, вільної від корупції, де люди пишатимуться високим званням  громадянина України.

   Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого нелегкого обов’язку перед державою.

 

З повагою, міський голова  І.В. Плєхов

  

Категория: Информация

 

До відома абонентів Ізмаїльського РЕМ

Автор: admin от 3-07-2020, 09:16, посмотрело: 85

0

До відома абонентів Ізмаїльського РЕМ


     Ізмаїльський  РЕМ повідомляє, що у зв’язку з необхідністю проведення планових ремонтних робіт, за затвердженим графіком, будуть проводитись відключення електропостачання (можливі доповнення):

Період відключення

Район погашення

03 липня

08:00 – 17:00

м. Рені:     вул. Першотравнева 19-61. 16-48; вул. Суворова 13-47,16-54; вул. Лиманська 29-53, 30-52; вул. Нова 39-61, 42-64; вул. Рябинова 7; вул. Ягідна ; вул. Землянична 1-11; вул. Східна 61-73, 68-72;  вул. Абрикосова 1-7,2-6; вул. Ягідна 1-9,2-12; вул. Сонячна 1-7,2-6; вул. Ентузиастів 1-5,2-6; вул. Черноморська 1-5; вул. Матросова 42-54; другий провул. Зелений 1-7,2-6; вул. Доватура 31-61; вул. Олександра Дейча 11-39, 12-32 ;вул. Проїзна 55-93, 52-96; провул. Проїздний 9-41, 14-38; магазин «Олена»; Перший підйом Міськводоканалу; Зрошувальні системи повздовж трасси до селища Орлівка ; Ізмаїльське шоссе 1-21, 2-32.   

 

 

 

 

              Адміністрація РЕМ просить вибачення за спричинені незручності

  УВАГА !!!

При виявленні обірваних проводів, відкритих дверей ТП

або інших дефектів на ел.обладнанні

Прохання до всіх громадян негайно

повідомити за номерами телефонів:

 (048-705-90-90,  048-752-90-90068-750-90-90,  095-750-90-90,  048-40-622-22,  094-95-632-22).

      ЦІЛОДОБОВО !!!

 

Категория: Информация

 
Назад Вперед