Інтерактивний профорієнтаційний захід для молоді Ренійської ОТГ « У світ професій –разом зі службою зайнятості»

Автор: admin от Вчера, 13:08, переглянули: 139

0

17 вересня у Парку Перемоги завершилося проведення Інтерактивного профорієнтаційного заходу для молоді  Ренійської ОТГ « У світ професій – разом зі службою зайнятості». Відвідувачів зустрічали майстри навчання Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості», представники ВУЗів Одеської області, ті інші Фахівці служби зайнятості. Захід також відвідав Ренійський міський голова Ігор Плєхов.


Категорія: Информация

 

Щодо перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку

Автор: admin от Вчера, 12:47, переглянули: 11

0

        Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 виконавчий комітет Корсунь-Шевченківської міської ради щорічно  в період з 01.10.2020 року по 31.12.2020 року  проводить перереєстрацію громадян, що перебувають у черзі на отримання житла, під час якої перевіряються їх облікові дані.

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України прийнято наказ від 17.05.2011 року № 47 «Про затвердження Форми подання інформації до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.06.2011р. за №669/19407) та передбачена форма подання інформації про громадян, які перебувають на квартирному обліку. Дані, отримані від громадян в процесі перереєстрації, стануть основою для формування  та внесення змін  до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов та будуть сприяти налагоджуванню чіткого і прозорого обліку таких громадян.

 

Перереєстрація здійснюється на підставі наданих громадянами наступних документів:

 1. Довідка про склад сім’ї та реєстрацію;
 2. Копії свідоцтва про шлюб/розірвання шлюбу та народження дітей (за наявності змін з останньої перереєстрації);
 3. Копії ідентифікаційних кодів усіх членів сім’ї (за наявності);
 4. Копії паспортів усіх дорослих членів сім’ї;
 5. Документи, що підтверджують право на пільги (при наявності оригіналу);

 

Громадяни, які, станом на 01.01.2022 р., не пройдуть перереєстрацію  та не поновлять свої облікові дані  не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов.

Категорія: Информация

 

Шановні мешканці!

Автор: admin от Вчера, 09:43, переглянули: 17

0

Шановні мешканці!

ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» є провідним підприємством України, яке успішно здійснює надання послуг в сфері поводження з відходами, а саме збирання, перевезення, утилізація та знищення на підставі Ліцензії виданої Міністерством екології та природних ресурсів України (Рішення № 327 від 06.09.2016 р.) та Ліцензії виданої Державною службою України з безпеки на транспорті (Рішення № 557 від 23.08.2016 р.).

Повідомляємо Вас про те, що наша компанія приймає участь у проекті Європейської Бізнес Асоціації - «Відповідальна утилізація використаної тари з-під засобів захисту рослин».

Це значимий проект для екології України тому, що тепер ми маємо можливість вивозити безкоштовно по всій території України для фермерів і аграріїв тару з-під засобів захисту рослин наступних виробників, а саме:

 • ТОВ «АДАМА УКРАЇНА»
 • ТОВ «ЮПЛ УКРАЇНА»
 • ТОВ «БАЙЄР»
 • ТОВ «БАСФ Т.О.В»
 • ТОВ «НУФАРМ УКРАЇНА»
 • ТОВ «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН»
 • ТОВ «СИНГЕНТА»
 • ТОВ «ФМС УКРАЇНА»

Пропонуємо вам співпрацю у цьому напрямку, адже працюючи з нами ви отримуєте:

-         Договір;

-         Акт приймання-передачі;

-         Безкоштовне транспортне перевезення тари.

Встановлені законодавчі та нормативно-правові вимоги до застосування, зберігання та транспортування тари з-під пестицидів, а саме:

- Ст. 40 Закону України «Про основні вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» зобов’язує товаровиробників здійснювати вивіз небезпечних речовин у максимально безпечний спосіб з метою запобігання забрудненню, а також дотримуватися відповідних положень законодавства щодо зберігання і утилізації (знищення відходів та/або мати договори щодо їх утилізації (знищення);


 

 

- Ст. 17 Закону України «Про відходи» зобов’язує суб’єкти господарювання забезпечувати приймання та утилізацію використаних пакувальних матеріалів і тари, в яких знаходилася продукція цих підприємств, установ та організацій - суб'єктів господарської діяльності, або укладати угоди з відповідними організаціями на їх збирання та утилізацію;

 - Державними санітарними правилами транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві ДСП 8.8.1.2.001-98, п. 6.1.16. «…тара з-під пестицидів і протруєного насіння,  невикористані робочі розчини, непридатні препарати,  промивні стічні води,  що  містять пестициди,    і    засоби   індивідуального   захисту   підлягають знешкодженню».

            За всіма законодавчими вимогами ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» підпадає під критерії, які встановлені для організацій, які мають виключне право на поводження із тарою з-під ЗЗР.

Давайте разом подбаємо про чистоту та безпеку нашої країни!

 

Категорія: Информация

 

ДЕПАРТАМЕНТ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ, ПРОДОВОЛЬСТВА ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ОДА ІНФОРМУЄ

Автор: admin от 16-09-2021, 12:22, переглянули: 23

0

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.08.2021 №885 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» обласною комісією приймаються документи для державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників, що зазнали у 2020 році втрат від пошкодження посівів сільськогосподарських культур внаслідок надзвичайних ситуацій. Комісія працює: за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 83, адмінбудинок обласної ради №2, 14-й поверх, кімн. 1417. Документи приймаються в робочі дні з 9:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00, до 15 жовтня поточного року.

Категорія: Информация

 

Ізмаїльського місцевого центру з надання БВПД

Автор: admin от 16-09-2021, 11:44, переглянули: 10

0

Життя кожної людини складається по-різному. На жаль, часто трапляється так, що громадяни похилого віку залишаються самотніми, і близьких родичів, які могли б за ними доглядати, немає. Старенькі вже не в змозі самостійно себе обслуговувати, виходити за продуктами і потребують соціального захисту та цілодобового догляду. Тому рано чи пізно постає питання про оформлення до геріатричного закладу (по-старому, будинок для престарілих).

Про те, як це зробити, надають консультацію юристи Ізмаїльського місцевого центру з надання БВПД.

Будинок-інтернат – стаціонарний інтернатний заклад соціального захисту, що утворюється для цілодобового перебування та догляду за громадянами похилого віку та особами, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду.

Організація діяльності таких установ керується Типовим положенням «Про будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, затвердженим Постановою КМУ №772 від 02.09.2020 року.

Положення передбачає індивідуальний підхід до кожної людини у закладі та враховує різні потреби для всіх категорії його мешканців.

Залежно від профілю інтернати функціонують як геріатричні пансіонати для громадян похилого віку, які потребують стороннього догляду або підтримки в проживанні та будинки-інтернати для осіб з інвалідністю віком від 18 до 60 років.

До інтернату на повне державне утримання безоплатно приймаються:

особи з інвалідністю I групи;

особи з інвалідністю з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;

громадяни похилого віку, особи з інвалідністю II-III груп, середньомісячний сукупний дохід яких становить менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб (з 01.07.2021 по 30.11.2021 прожитковий мінімум для осіб, що втратили працездатність становить 1854 грн.)

Якщо середньомісячний сукупний дохід перевищує прожиткових мінімуми, але не перевищує прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб, соціальні послуги надаються з установленням диференційованої плати.

У випадку коли середньомісячний сукупний дохід перевищує чотири прожиткових мінімуми, такі особи влаштовуються до інтернату за умови оплати.

На що звертати увагу при виборі пансіонату для родича:

звернути увагу на його місце розташування (чудово, якщо він знаходиться за містом, де свіже повітря і зелена зона), особисто перевірити умови проживання у пансіонаті. Наприклад, чи є можливість самостійно виходити на прогулянку: чи є на вході безпечної висоти пандус, чи не зависокі пороги і чи зручні сходи. Добре, якщо біля ліжка встановлені кнопки виклику персоналу;

звернути увагу на те, чи кожен має окреме місце для своїх речей, як забезпечують чистоту в кімнатах постояльців, чи можна привезти з собою особисті речі або дрібні меблі;

перевірити дотримання пожежної безпеки у закладі, наявність сигналізації та вогнегасників, можливість евакуації з будівлі;

поцікавитися медичним супроводом у закладі та медичною освітою людей, які відповідальні за надання медичної допомоги. Як ведеться медична документація, видаються ліки, чи відбувається адміністрування медичних препаратів;

спитати, яка програма дозвілля передбачена пансіонатом (гуртки, клуби за інтересами, заняття).

Детальніше - на сайті: https://bit.ly/3tFLlgZ

 

Категорія: Информация

 
Попередня Наступна