» Графік прийому депутатів

 
 
 

Графік прийому депутатів

 

Графік прийому депутатів Ренійської міської ради VII скликання

 

 

№ округу

 

 

Перелік вулиць округу

Ф.І.Б. депутата Ренійської міської ради

Графік прийому

депутата

Контактні дані

№1 -ж/д

вул. Артільна

вул. Гвардійська

вул.Тиха: 28–30, 32А–34, 36–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52,54;

вул. Добружська

вул. Червонофлотська

вул.Паризької комуни

вул.Портова

вул. Романова Михайла

Кобенко Сергій Анатолійович

Кожний вівторок та середа

З 10-00-12-00

Вул.. Соборна, 103, каб. №11

Роб. № (04840)

4-02-17

096-369-02-34

№2 -ж/д

вул.Вокзальна: 1–1А, 3–3А, 5–7, 11, 15–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29,31, 33, 35, 37;

вул.Індустріальна

вул.Вознесенська: 1–49, 52, 54, 56–58;

вул.Мірошниченко: 1–86, 88–90, 92, 94;

вул.Одеська

Лукасевич Валентина В'ячеславівна

Кожна 3-я п’ятниця місяця

15.00-17.00

Вул.. Соборна, 36

(04840) 6-21-46

№3 -ж/д

вул.Виробнича

вул.Соборна: 1–37А, 39–45;

вул.Південна

вул.Північна

вул.Польова

вул.28 Червня: 1–41, 43, 45;

пров.Лісотарний

пров.Польовий

пров.Валерія Кожокару

в/ч 11881

в/ч 2138-С

Лупу Галина Миколаївна

Останній четвер

місяця

Вул. Соборна 103, каб.  № 11

096-832-61-60

№4 -ш.№1

вул.28 Червня: 42–42А, 44, 48–93, 95–97;

вул.Вознесенська: 60–60А, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 78–78А, 82–84, 86, 90, 92, 94, 100, 102А, 104, 106–108, 110, 112, 114;

вул.25 Чапаєвської дивізії: 1, 3, 11, 13, 15, 17–19, 21, 23, 25;

вул.Госпітальна: 1–16, 18, 20–22

Льовкін Михайло Олександрович

 

Другий    четвер

місяця з 15.00 до 17.00

Вул. Соборна 103, каб.  № 11

097-453-88-28

№5 -ш-№1

вул.Вокзальна: 2, 4–4А, 8–10А, 12–14;

вул.Дунайська: 1–16, 18–20, 22–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42;

вул.Залізнична: 1–5, 7, 9;

вул.Кагульська: 1–17;

вул.Ціоміка Фоми: 1–13, 17;

вул.Соборна: 38–38А, 47–67, 69, 71;

вул.Мірошниченко: 87, 91, 93, 95–108

Колбінова Ірина Михайлівна

Третя  п’ятниця місяця

З 16.00 до 17.00

Вул. Соборна 103, каб.  № 11

063-452-83-95

№6 -ш№4

вул.Тиха: 17–23, 31, 35, 41, 43, 45–45А, 47, 49, 51, 53, 55–87, 89А, 91, 93, 95, 99, 103–107, 109, 111–111А, 113, 115, 117, 119, 121, 125–125А, 127;

вул.Дністровська,

вул.Кагульська: 19–34;

вул.Вознесенська: 51–51А, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81–81А, 85, 89, 91А, 93, 95;

вул.Молдавська: 1–19, 21, 23–35;

вул.Госпітальна: 17, 19, 23–80;

пров.Верхній

пров.Виноградний

пров.Дністровський

пров.Тихий

Бондарева Антоніна Фомінічна

Остання п’ятниця  місяця

З 14.00 до 17.00

Вул. Соборна 103, каб.  № 11

067-488-61-24

№7 -ш№4

вул.Балканська

вул.Виноградна

вул.Вокзальна: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–40;

вул.Космодем’янської

вул.Космонавтів

вул.Ціоміка Фоми: 14–16, 18–53;

вул.Крилова

вул.Емінеску

вул.Попкова

вул.Садова: 9–50Г, 51, 53, 55–59, 61, 63–63А, 67, 69–73, 75, 77, 79–93;

вул.Чехова

вул.Шкільна

вул.25 Чапаєвської дивізії: 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 51, 53,  57, 59, 61, 63–96;

пров.Юшневського (Піонерський)

пров.Шпитальний

Кобенко Сергій Анатолійович

Кожний вівторок та середа  місяця

З 10.00-12.00

Вул. Соборна 103, каб.  № 11

Роб. № (04840)

4-02-17

096-369-02-34

№8 -РДК

вул.Дунайська: 17, 44, 46, 48, 50, 54, 58;

вул.Соборна: 68, 73, 75, 77, 79;

вул.25 Чапаєвської дивізії: 2, 6–10, 12, 14, 16, 20, 22–22А, 24, 28–30, 32, 34, 36, 38, 40, 42–44, 46, 48–50, 52, 54–56, 58, 60, 62

Златі Ніна Спиридонівна

Щоденно

З 09.00-17.00

Вул..Вознесенська, № 135 А

(04840) 6-28-71

067-944-50-26

№9 -РДК

вул.Тиха: 88, 90, 92, 94, 96–98, 100–102, 108, 110, 112–112А, 114, 116, 118, 129, 133, 135, 137–139, 141, 143, 145, 147, 151–153, 155–175А;

вул. Ізмаїльська

вул.Вознесенська: 99А, 101, 103, 105, 109, 111, 113, 115–130, 135;

вул.Мічуріна: 20–58;

вул.Молдавська: 20, 22;

вул.Мустафи

вул.Пролетарська: 19, 25;

вул.Садова: 50Д, 52, 54, 60, 62, 64–66, 68, 74, 95–131;

вул.Спортивна: 14, 16, 18–57;

вул.28 Червня: 94, 101, 105, 107, 109, 113, 115, 117

Сорокін Ігор Борисович

 

Останній четвер місяця

З 14.00 – 18.00

Вул. Соборна 103, каб.  № 11

(04840) 6-25-52

 

097-374-15-62

Стадніков Іван Олексійович

Остання середа  місяця

З 14.00 до 17.00

Вул. Соборна 103, каб.  № 11

097-111-39-96

№10-ш№3

вул.Дунайська: 21, 25, 62, 64, 66–68А, 72, 74, 76, 78, 80, 82–84, 86;

вул.Соборна: 70, 74, 76, 78, 81, 83, 87, 91, 95–95А, 99–101

Нєкульсян Віталій Миколайович

Останній вівторок  місяця

14.30-16.30

Вул. Соборна 103, каб.  № 11

(04840) 6-15-15

№11-ш№3

вул.Вознесенська: 134, 136, 138, 140–142А, 144, 146;

вул.Пролетарська: 7–9, 15–17;

вул.Спортивна: 3–12, 15, 17;

вул.28 Червня: 102, 106, 108, 110–112, 114, 116, 118–130

 

Морозюк Олександр Васильович

Кожний вівторок та середа місяця

З 15.00-18.00

Вул. Соборна 103, каб.  № 11

(04840) 4-02-19

№12 -д/п

вул.Дунайська: 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–41, 43, 45, 47, 49, 51–53, 55, 61–61А, 63, 65, 69, 73–73А, 75, 90, 94–96, 98–98А, 100–102А, 104, 108, 110–112, 114, 116, 120, 122, 124, 126, 132–134, 136, 140–142;

вул.Соборна: 80, 82, 84, 88–90, 94, 96, 102–113, 115;

 вул.3-го Гвардійського полку

вул.Шевченко: 5, 7, 9–11, 15–19, 21, 23, 27–35

Чилакчі Олег Борисович

Щоденно

(крім вихідних та святкових днів)

З 09.00 до 13.00

Вул. Гагаріна, 25 каб. № 3 (Союз ветеранів Афганістану)

067-708-53-07

№13 –д/п

вул.Гагаріна

вул.Тиха: 120, 122–124, 126–126А, 128, 130–132, 134, 136, 140, 142, 144, 146, 148–150, 154, 177–225;

вул.Залізнична: 6, 8, 10;

вул.Вознесенська: 137, 139, 143, 145, 147–156, 159–163, 165, 167, 169, 177, 179, 181, 183, 185;

вул.Мічуріна: 1–14;

вул.Пролетарська: 6, 12–14, 20–24, 30–40А;

вул.Віорела Дулоглу

вул.Садова: 76, 78, 135–147;

вул.28 Червня: 137–146, 148, 150, 152, 156–158, 162, 164

Сирота Олександр Віталійович

Останній вівторок місяця

8.00 – 10.00

Вул.. Дунайська, 15

(Центральна районна лікарня)

Каб. головного лікаря

(04840) 6-16-16

№14-ш№2

вул.Шевченко: 2–4, 6, 8, 12, 20, 22, 24;

вул.Карташова: 3, 7, 9, 13, 15, 21, 23, 25–27, 33–35;

вул.Вознесенська: 158, 164, 166, 168, 172–176, 178–178А, 180,    182, 184, 187–261

Сергєєва Ірина Миколаївна

 Другий вівторок

 10.00-12.00

Вул. Соборна, 103, каб.  № 11

096-765-24-92

№15-ш№2

вул.Дунайська: 77, 79, 81, 85, 87–89, 91–93, 97, 99, 103, 105, 109, 113, 115, 117, 138, 143–156, 160–180;

вул.Залізнична: 11–25, 27;

вул.Соборна: 114, 116–166, 169, 171, 177–179, 181, 183, 185;

вул.Маяковського

вул.Островського

вул.Пушкіна

вул.28 Червня: 147, 149, 151, 153–155, 161, 163, 165–212, 227

Зуєва (Іокіщу) Катерина Іванівна

Щомісячно

Остання п’ятниця

З 14.00 до 17.00

Вул. Соборна, 103, каб. № 11

 

(04840) 6-27-21

 

№16-ш№6

вул.Дунайська: 119, 121, 123, 125, 127–129, 182–202;

вул.Залізнична

вул.Карташова: 4, 8, 10–12, 14, 18–20, 22;

вул.Кишинівська

вул.Соборна: 168, 170, 172–176, 180, 182, 189, 205;

вул.Рибацька: 1, 3–7, 9;

вул.28 Червня: 214–216, 241–253, 255

Тодоров Валентин Петрович

Щомісячно

Друга п’ятниця

 15.00-17.00

Вул. Соборна, 103, каб.  № 11

096-328-38-93

№17-ш№6

вул.28 Червня: буд. 235, 239

Хіора Іван Миколайович

Останній четвер місяця

З 16.00 до 18.00

Вул. Соборна, 103, каб.  № 11

(04840) 6-12-12

№18-ш№6

вул.28 Червня: буд. 233, 237

Єпітроп Валентина Петрівна

Останній четвер місяця

З 15.00 до 17.00  

вул.. Островського, 17

096-055-38-68

№19-авто

вул.Бебеля

вул.Білінського

вул.Будагяна

вул.Крайня

вул.Новоселів

вул.Черевко

вул.Франка Івана

пров.Степовий

Баланєл Олександр Миколайович

Остання п’ятниця місяця

Вул. 28 червня, № 134 каб. № 40

067-503-59-83

№20-авто

вул.Козацька

вул.Кошевого

вул.Кутузова

вул.Леонова

вул.Разіна С.

вул.Тимошенко

вул.Українська

Мєдвєдік Андрій Вікторович

Останній вівторок місяця

 15.00-17.00

Вул. Соборна, 103, каб.  № 11

067-519-24-65

№21-авто

вул.Весела: 1–13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33–52;

вул.Вишнева

вул.Дружби

вул.Лісна

вул.Парашутистів

вул.Грєкових

вул.Ярошенко

вул.50 років Перемоги

пров.Веселий

пров.Парашутистів

пров.Черевко

Будько Ігор Григорович

Останній вівторок місяця

 15.00-17.00

Вул. Соборна, 103, каб.  № 11

 

067-511-15-97

№22-ш№5

вул.Мускатна

вул.Проїздна: 2, 6, 8, 10–98;

вул.Дейча Олександра

вул.Доватура

вул.Гаріна-Михайлівського

пров.Проїздний

пров.Щербакова (Щорса)

Лупу Сергій Костянтинович

Остання середа місяця

15.00-17.00

Вул.. Шевченко, 29

(від. «Нова пошта»)

 

067-716-08-06

(04840) 6-28-06

№23-ш№5

вул.Інтернаціональна

вул.Святомиколаївська (Кірова)

вул.Коцюбинського

вул.Татарбунарського повстання

вул. 8 Березня

Мєтєль Віктор Володимирович

Другий четвер місяця

З 15.00 до 17.00

Вул. Соборна, 103, каб.  № 11

067-489-11-52

(04840) 6-29-45

№24-ш№5

вул.Акацієва

вул.Анадольська

вул.Болградська: 4–43, 45

вул.Буджакська

вул.Весела: 14, 16, 18–18А, 20, 24, 26, 28–28А, 30, 32

вул.Мала

вул.Селянська

вул.Стадіонна

вул.Тімірязєва

пров.Анадольський

пров.Болградський

пров. Вільний

пров. Інтернаціональний

пров. Комарова

пров.Малий

пров.Молодіжний

пров.Селянський

пров.Український

Гродецький

Олександр

Віталійович

Остання п’ятниця місяця

з 14.00 до 17.00

Вул Пролетарська, № 33

(магазин «Все для дома)

(04840) 6-25-02

№25-общ

вул.Жовтнева

вул.Зелена

вул.Карташова: 24, 28–32, 36–53;

вул.Лиманська

вул.Наливна

вул.Нахімова

вул.Нова

вул.Озерна

вул.Суворова

вул.Східна

пров.Овражний 2

пров.Овражний 1

пров.Овражний

Фєтєля В’ячеслав Дмитрович

Другий вівторок місяця

З 15.00 до 17.00

Вул. Соборна, 103, каб.  № 11

097-253-42-98

№26-общ

вул.Бессарабська                                                                          

пров.Наливний

вул.Горіховий гай                                                                         

пров.Зелений 1

вул.Горобинова                                                                            

пров.Травневий

вул.Дунайська: 135, 137, 139, 159;

вул.Ентузіастів

вул.Залиманська

вул.Соборна: 184, 192–202, 209–213;

вул.Матросова

вул.Незалежності

вул.Овражна

вул.Першотравнева

вул.Полунична

вул.Проїздна: 3–5, 7, 9;

вул.Рибацька

вул.Сонячна

вул.Чорноморська

вул.28 Червня: 254, 257–275;

пров.Бондарний

пров.Зелений 2

пров.Карташова

пров.Квітковий

Куля Олександр Миколайович

Другий вівторок місяця

З 15.00 до 17.00

Вул. Соборна, 103, каб.  № 11

097-301-71-38