Які категорії медичних працівників мають право на виплату допомоги на оздоровлення

Автор: admin от 14-09-2017, 17:28, посмотрело: 279

0

ЗАПИТАННЯ Які категорії медичних працівників мають право на виплату допомоги на оздоровлення і кому вона не виплачується? Чи має право на виплату допомоги на оздоровлення молодша медична сестра?

ВІДПОВІДЬ Постанова Кабінету Міністрів України «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 11.05.2011 р. № 524 (далі – Постанова № 524) передбачає виплату допомоги на оздоровлення медичним і фармацевтичним працівникам. 
         

Категория: Главное управление Государственной службы Украины

 

Розглянемо, що та як слід зробити для внесення змін до колективних договорів

Автор: admin от 18-08-2017, 12:37, посмотрело: 2433

0

Звернення працівників, роботодавців членів профспілок свідчать, що питання внесення змін до колективних договорів у зв’язку із змінами чинного законодавства щодо оплати праці з 1 січня 2017 року ще актуальні.

 

Розглянемо, що та як слід зробити для внесення змін до колективних договорів.

 

Категория: Главное управление Государственной службы Украины

 

Місто Рені не відноситься до категорії тих міст, яким зазначені зміни чинного законодавства дозволяють мати своїх інспекторів праці

Автор: admin от 18-08-2017, 12:33, посмотрело: 331

0

  За ініціативою Головного управління Держпраці в Одеській області згідно узгодженого плану роботи проведено інформаційно-роз’яснювальний захід з питань реалізації Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 р.№295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з посадовими особами Ренійської міської ради Одеської області (17 осіб).

 

Категория: Главное управление Государственной службы Украины

 

Продовжують надходити запитання щодо повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу.

Автор: admin от 18-08-2017, 12:27, посмотрело: 276

0

Продовжують надходити запитання щодо повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу.

Запитання Чи потрібно повідомляти ДФС про прийняття учня на виробничу практику?

Відповідь Ні. Не потрібно.

         Нагадаємо, що згідно з положеннями ч.3 ст.24 КЗпП України  до Державної фіскальної служби повідомлення про прийняття працівника на роботу подається при укладанні трудового договору з працівником.

         Порядок  такого повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу визначено постановою Кабінету Міністрів України  від 17.06.2015 р.№ 413 «Про порядок повідомлення Державної фіскальної служби та її територіальних органів про прийом працівника на роботу».

 

Категория: Главное управление Государственной службы Украины

 

Літо. Спека. Відпочити би на березі моря!

Автор: admin от 18-08-2017, 12:23, посмотрело: 206

0

Літо. Спека. Відпочити би на березі моря!

Але роботодавець не надає щорічну відпустку. Мовляв, «багато роботи».

Чи є це порушенням законодавства про працю?

 

Надання відпустки є обов’язком роботодавця!

Право на відпустки забезпечується гарантованим наданням відпустки визначеної тривалості із збереженням на її період місця роботи (посади), заробітної плати (допомоги) у випадках, передбачених Законом України «Про відпустки» (далі – Закон про відпустки).

 

Категория: Главное управление Государственной службы Украины