» Апарат виконкому

 
 
 

Апарат виконкому

Список працівників апарату виконавчого комітету

Ренійської міської ради

 

П.І.Б.,

посада

Телефон, 

приймальні дні

 

Апарат виконавчого комітету

Ренійської міської ради Одеської області


 

Чакир Людмила Валеріївна

 

Перший заступник міського голови

 

(04840) 4-02-18

 

Приймальні дні:

четвер

з 10.00 до 12.00

каб. № 20 

 

 

Самбурський Олексій Борисович

 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

 


 

каб. №21

 

 

Стадніков Іван Олексійович

 

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів



 

каб. №21
 
Калайджі Ольга Петрівна

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Ренійської міської ради


 


 


каб. №19

 
Єфименко Оксана Володимирівна

Секретар міської ради

 

 

каб. №19

 

Вальченко Володимир Васильович

Салі Валентин Іванович

Кіронакі Михайло Іванович

Кара Олена Миколаївна

Загорський Олександр Миколайович

Казани Олександр Степанович

Войнов Андрій Дмитрович

 

Староста


 

 

Відділ організаційно-кадрової роботи


 

Ломова Наталя Євгенівна

 

Начальник відділу

 

 

(04840) 4-02-21

 

каб. №14б

 

Строганова Жанна Володимирівна

 

Головний спеціаліст

 

 


 

каб. № 15

 

Бойченко Наталя Миколаївна

 

Провідний спеціаліст


каб. №15

 

Буц Катерина Вікторівна

 

Провідний спеціаліст

 

 


 

каб. №15

 

Калінку Ганна Сергіївна

 

Провідний спеціаліст



 

Каб.№15

 

Дога Тетяна Георгіївна

Потложа Євгенія Миколаївна

Фльоштер Альона Георгіївна

Жоля Галина Василівна

Касаджик Лідія Панасівна

Крачун Лілія Миколаївна

Ковальжи Людмила Федорівна

 

 

Діловод


 

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності


 

Карп Олена Яківна

 

Начальник відділу

 


 

каб. №18

 

 

 Жукова Лариса Миколаївна


Головний спеціаліст

 

 


 

каб. №18

 

Ботіка Ольга Петрівна


Провідний спеціаліст 


 


 

каб. №18

 

 

Відділ земельних відносин та екологічних питань


 

Кромкін Володимир Олексійович


Начальник відділу

 

 


 

каб. №7

Куля Ольга Володимирівна

 

Головний спеціаліст

 


 

Приймальні дні:

понеділок-п'ятниця

з 09.00 до 13.00

каб. №7

 

Вікулов Олексій Олександрович

 

Головний спеціаліст

 

каб. №7

 

Ковальжи Володимир Іванович

 

Провідний спеціаліст


 

 

Куртєва Марія Василівна

 

Провідний спеціаліст


каб. №7

 

Центр надання адміністративних послуг


Котляренко Валентин Іванович

 

Начальник

 

Приймальні дні:

понеділок-п'ятниця

з 09.00 до 17.00

 

каб. №1

 

Кокош Володимир Іванович

 

державний реєстратор

 

Приймальні дні:

понеділок-п'ятниця

з 09.00 до 13.00

каб. №1


 

 

Насирова Тетяна Борисівна

 

державний реєстратор


 


 

Приймальні дні:

понеділок-п'ятниця

з 09.00 до 13.00

каб. №1


 

 

Федотов Юрій Федорович

 

державний реєстратор


 


 

Приймальні дні:

понеділок-п'ятниця

з 09.00 до 13.00

каб. №1


 

 

Черня Ірина Сергіївна

 

державний реєстратор


 


 

Приймальні дні:

понеділок-п'ятниця

з 09.00 до 13.00

каб. №1


 

 

Мотрук Ірина Миколаївна

 

Адміністратор


 


 

Приймальні дні:

понеділок-п'ятниця

з 09.00 до 13.00

каб. №1


 

 

Догадіна Надія Олександрівна

 

Адміністратор


 


 

Приймальні дні:

понеділок-п'ятниця

з 09.00 до 13.00

каб. №1


 

Бесараб Тетяна Петрівна

 

Головний спеціаліст

 

 


 

Приймальні дні:

Понеділок, середа, п'ятниця

каб. №14в

 

 

Савчак Катерина Олексіївна

 

Провідний спеціаліст

 


Приймальні дні:

Понеділок, середа, п'ятниця

каб. №14в

 

Юридичний відділ


 

Самбурський Олександр Борисович

 

Начальник

 

 

(04840) 4-02-17

 

каб. №2

 

Іванов Валерій Васильович

 

Головний спеціаліст

 

(04840) 4-02-17

 

каб. №2

 

Крот Олександр Давидович

 

Головний спеціаліст

 

каб. №2

 

Готка Тамара Дмитрівна

 

Провідний спеціаліст


каб. №2

 

Сектор соціального захисту населення


 

Колпаков Деніс Васильович

 

Завідувач


каб. №5

 

Кулєва Юлія Володимирівна

 

Провідний спеціаліст


каб. №5

 

Відділ інформаційних технологій та інформаційної політики


 

Вакарчук Ярослав Олександрович

 

Головний спеціаліст


каб. №10

 

Ушаков Валерій Олегович

 

Спеціаліст І категорії


каб. №10

 

Відділ комунального майна

 

 

Каленська Наталя Вікторівна

 

Провідний спеціаліст


каб. №12

 

Відділ містобудування та архітектури


 

Войтович Людмила Вікторівна

 

Провідний спеціаліст


каб. №6